logo template4

Tibetské Stojany na Vonné Tyčinky - List - Budha

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: TDIH 01
Dostupnosť: na sklade
6.66 bez DPH
7.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tibetské Stojany na Vonné Tyčinky

Ponorte sa do tajomstva našich tibetských dekoračných stojanov na vonné tyčinky, kolekcie, kde každý kúsok je dielom lásky, ručne vyrobeným zo srdca Indie.

Ide o živú mozaiku kultúry, spirituality a umenia, pričom každý kus je ručne vyrobený z malých keramických dielikov, ktoré sú po kusoch položené ako tapiséria farieb a významu. Čaro týchto stojanov na vonné tyčinky spočíva v ich nedokonalostiach, kde každá nepravidelnosť pridáva na celkovom pôvabe, vďaka čomu je každý kúsok skutočne jedinečný.

Tieto stojany na vonné tyčinky, prispôsobené pre kužele aj tyčinky, sú nielen všestranné, ale sú vyjadrením krásy a spirituality, ideálne pre tých, ktorí oslavujú jedinečné, ručne vyrobené a zmysluplné veci. Malé postavičky slonov, Budhu alebo Ganéša chránia, vedú a osvecujú, vďaka čomu je každý kus pokladom symboliky a štýlu. Farebná paleta červenej, sýto modrej a tyrkysovej v kombinácii so striebornými kovovými a zlatými detailmi dodáva každému kúsku vrstvu hĺbky a bohatosti.

Červená je silná farba v tibetskom budhizme, často symbolizujúca životnú silu, ochranu a posvätnosť a je tiež farbou Amitabha Budhu.

Hlboká modrá predstavuje rozľahlosť neba a hĺbku mora a je spojená s Akshobhya Budhom a znamená múdrosť, hĺbku charakteru a duchovnú realizáciu.

Tyrkys je v tibetskej kultúre vysoko cenený pre svoju krásu a duchovný význam. Verí sa, že prináša šťastie, zdravie a ochranu.

Odrážajú spojenie s božstvom, prírodnými prvkami a hlbokým učením budhizmu, vďaka čomu je každý kus nielen funkčným predmetom, ale aj symbolom tibetskej kultúry a spirituality.

Pôvod  India
Váha 0.75Kg /kus
Rozmery 13.5x8.5x4.5 (cm), 0.516L, 1.452Kg/L
Materiály/Zloženie Metal, Iron