logo template4

Šumivá bomba do kúpeľa s náramkom Ametystu

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: GBBB-04
Dostupnosť: na sklade
10.41 bez DPH
12.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Šumivá bomba do kúpeľa s náramkom Ametystu

Bomba do kúpeľa s náramkom z drahého kameňa - Ametyst - Levanduľa a čajovník s morskou soľou.

Tieto bomby sú dokonalým spôsobom, ako si dopriať relaxačný kúpeľňový zážitok a zároveň si vychutnať kus luxusu v podobe náramku z drahého kameňa.   

Sú navrhnuté tak, aby poskytli vašej pokožke optimálnu starostlivosť a uvoľnenie po náročnom dni. Okrem toho, sú vyrobené z kvalitných prírodných zložiek a obsahujú esenciálne oleje, ktoré pomáhajú uvoľniť stres a zmierniť napätie v tele. 

Ale čo je na tom najlepšie? Vo vnútri každej bomby do kúpeľa objavíte úžasný náramok z drahých kameňov, z ktorých každý má svoje jedinečné vlastnosti a význam.

AMETYST KĽÚČOVÉ SLOVÁ: Duchovný rast – Ochrana – Mier

Ametyst je kameň spirituality a ochrany, známy svojimi schopnosťami upokojiť myseľ a navodiť lepší meditačný stav. Jeho vysoká frekvencia čistí auru od akejkoľvek negatívnej energie a vytvára okolo tela ochranný štít svetla. Ametyst môže byť použitý ako kameň snov na pomoc pri nespavosti. Umiestnite si ametyst pod vankúš pre lepší spánok. Ametyst je tiež známy ako „Kameň triezvosti“, pretože sa v staroveku používal na zotavenie sa z fyzických závislostí, ako aj zo závislých vzťahov.

ČAKRA: Tretie oko, koruna

ČISTENIE: Vydymenie, Spln, Selenit, Soľ