logo template4

Sprejové Sklenené Fľašky na Parfumy - 30 / 50 ml viac farieb

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: PerB
Dostupnosť: na sklade
2.99 bez DPH
3.59 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sprejové Sklenené Fľašky na Parfumy - 30 / 50 ml viac farieb

Elegantný a štýlový dizajn: Naše znovu naplniteľné sklenené fľašky s rozprašovačom na parfumy sú navrhnuté s ohľadom na sofistikovanosť a eleganciu. Fľaška z číreho skla má krásne textúrovaný povrch doplnený elegantným uzáverom so zlatým akcentom. Tento štýlový dizajn nielen zvyšuje estetickú príťažlivosť vašej kolekcie parfumov, ale dodáva jej aj nádych luxusu.

Pohodlná cestovná veľkosť: Tieto fľašky sú k dispozícii v dvoch praktických veľkostiach, 30 ml a 50 ml, a sú ideálne na nosenie vášho obľúbeného parfumu alebo kolínskej vody počas cestovania. Ich kompaktné rozmery (8,4 cm x 4,2 cm pre 30 ml a 9,8 cm x 5,2 cm pre 50 ml) zaisťujú, že sa ľahko zmestia do kabelky alebo batožiny, vďaka čomu sú nevyhnutným spoločníkom na cesty. 

Vysokokvalitný materiál: Tieto fľašky sú odolné a majú dlhú životnosť. Vysokokvalitný materiál zaisťuje, že fľašky si v priebehu času zachovajú svoju čírosť a integritu a poskytujú spoľahlivú nádobu pre vaše vône. 

Jednoduché dopĺňanie: Doplniteľný dizajn uľahčuje naplnenie týchto fľašiek vašou obľúbenou vôňou. Široké hrdlo a bezpečný uzáver zaisťujú zážitok bez rozliatia. 

Naše sklenené fľašky s rozprašovačom na parfumy spájajú funkčnosť a eleganciu, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre prémiové produkty.