logo template4

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Uzdravenie

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SCand-04
Dostupnosť: na sklade
5.83 bez DPH
6.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Uzdravenie

Rituálne sviečky sa používajú na zosilnenie a uvoľnenie energie a na podporu pozitívnej energie v rituáloch a kúzlach.

Zelené rituálne sviečky predstavujú rast peňazí a úspechu, ako aj príťažlivosť zemskej energie pre prosperitu, príťažlivosť a zdravie.
Každé balenie obsahuje 10 neparfumovaných zelených kúzelných sviečok, ktoré môžu byť v prípade potreby pomazané olejmi.

Zelené sviečky sa často používajú pri liečebných rituáloch a obradoch.

Táto farba je tiež spojená s obnovou rovnováhy, harmónie a súvisí so srdcovou čakrou. Zelené rituálne sviečky môžu byť použité na duchovné a emocionálne liečenie, ako aj na pomoc pri zameraní sa na vaše fyzické zdravie.

Sviečková mágia je jednou z najjednoduchších foriem čarovania, pri ktorej sa zosielateľ rozhoduje o cieli, vizualizuje konečný výsledok a zameriava svoj zámer alebo vôľu na prejavenie tohto výsledku.
Táto sviečka je ideálna na to, aby ste vo svojom živote prejavili úspech, zdravie, bohatstvo a hojnosť.

Zelená farba tiež predstavuje srdcovú čakru, takže môže byť tiež použitá na prejavenie liečenia srdca a z minulých tráum. Môžete to urobiť aj počas splnu alebo novu, pretože energia je v tomto čase na vrchole.
Peniaze, peniaze, peniaze. Zelená je predovšetkým o financiách, prosperite a šťastí. Pre akékoľvek peňažné kúzlo je vhodná zelená sviečka. Zelená tiež predstavuje rast a možno ju použiť na kúzla zaoberajúce sa plodnosťou, stanovovaním nových zámerov a zdravím. Vždy môžeme použiť viac zelenej, zelená je hojnosť vo všetkých jej formách.

Ako vykonávať svoj manifestačný rituál:
- Zoberte sviečku medzi ruky a stanovte si svoj zámer.
- Postavte sviečku na tanier alebo ohňovzdorný predmet (z bezpečnostných dôvodov neklaďte na nič drevené alebo plastové)
- Odporúčame nechať sviečke dostatok času na roztopenie (ale nenechávajte ju bez dozoru), pretože akonáhle sa vosk roztopí, tvar vosku predstavuje obrázok a môže vám poskytnúť správu. 
- Odporúčame umiestniť kryštály okolo sviečky, aby pomohli s čímkoľvek, čo prejavujete. Pre každý rituál vždy navrhujeme mať kryštál, ktorý poskytuje ochranu, kryštál, ktorý pomáha s prejavom a kryštál, ktorý pomáha s účelom rituálu.
Odporúčané kryštály špeciálne pre tento rituál:
Zelený avanturín, Tigrie oko, labradorit a citrín.

POZOR:
Nikdy nenechávajte sviečky bez dozoru
Sviečky nikdy neumiestňujte/nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa alebo zdroja tepla, pretože teplo spôsobí roztavenie a horenie sviečky
Pri odchode z miestnosti alebo pred spaním zhasnite všetky sviečky.
Uistite sa, že knôt už nesvieti.

Rozmery 13.5x6.5x3 (cm), 0.263L, 0.57Kg/L
Materiály/Zloženie Paraffin Wax