logo template4

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Požehnanie

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SCand-06
Dostupnosť: na sklade
5.83 bez DPH
6.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sada 10 ks Kúzelných Sviečok - Požehnanie

Rituálne sviečky sa používajú na zosilnenie a uvoľnenie energie, môžu sa buď nechať nezapálené ako dekorácia, aby priniesli pozitívne vibrácie, alebo sa môžu použiť zapálené pri rituáloch a kúzlach. Použite v rituáloch na očistenie energie vášho priestoru, predmetov alebo osoby.

Pálenie žltých kúzelných sviečok pomáha prejaviť veľa požehnaní v živote. Nastavte si pozitívne zámery a pozvite do svojho života inšpiráciu, intuíciu, múdrosť a vedomosti pre radosť a šťastie.
Použite v rituáloch na vyčistenie energie fyzického priestoru, predmetu alebo osoby, na odpudenie negatívnych energií, vyčistenie vašej aury, odstránenie blokád v čakrách a vyčistenie energetického poľa okolo vás. Ak máte meditačný rituál, môžete ich použiť spolu s Palo Santo, aby ste si pripravili energiu a myseľ na meditáciu a umožnili vám ľahšie sa spojiť s duchovnou sférou.

Použite tieto rituálne sviečky, aby ste dosiahli svoje túžby.
Táto sviečka môže pomôcť pri prejavovaní myšlienok, sebadôvere, uvádzaní plánov do praxe, kreativite, inteligencii, mentálnej jasnosti, jasnozrivosti.

Najlepší deň na vykonanie tohto rituálu je nedeľa, pretože je to deň prejavovania myšlienok a prinášania nových príležitostí. Môžete to urobiť aj počas splnu alebo novu, pretože energia je v tomto čase na vrchole.
Odvaha, úspech a sebadôvera, to všetko vám príde na myseľ pri žltej farbe, ale to, čo naozaj chcete zdokonaliť žltou sviečkou, je radosť. Žltá je dobrá na narodeniny na oslavu návratu slnka a prinesenie všetkej dobrej energie. Žlté sviečky budú predstavovať element vzduchu a môžu byť použité na kúzla súvisiace s intelektom alebo zameraním.

Ako vykonávať svoj manifestačný rituál:
- Zoberte sviečku medzi ruky a stanovte si svoj zámer.
- Postavte sviečku na tanier alebo ohňovzdorný predmet (z bezpečnostných dôvodov neklaďte na nič drevené alebo plastové)
- Odporúčame nechať sviečke dostatok času na roztopenie (ale nenechávajte ju bez dozoru), pretože akonáhle sa vosk roztopí, tvar vosku predstavuje obrázok a môže vám poskytnúť správu. 
- Odporúčame umiestniť kryštály okolo sviečky, aby pomohli s čímkoľvek, čo prejavujete. Pre každý rituál vždy navrhujeme mať kryštál, ktorý poskytuje ochranu, kryštál, ktorý pomáha s prejavom a kryštál, ktorý pomáha s účelom rituálu.
Odporúčané kryštály špeciálne pre tento rituál:
Číry kremeň, čierny obsidián, malachit, fluorit

POZOR:
Nikdy nenechávajte sviečky bez dozoru
Sviečky nikdy neumiestňujte/nepoužívajte v blízkosti otvoreného ohňa alebo zdroja tepla, pretože teplo spôsobí roztavenie a horenie sviečky
Pri odchode z miestnosti alebo pred spaním zhasnite všetky sviečky.
Uistite sa, že knôt už nesvieti.

Rozmery 13.5x6.5x3 (cm), 0.263L, 0.57Kg/L
Materiály/Zloženie Paraffin Wax