€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Roll-On nádoby so vzácnymi kameňmi - viac druhov

Roll-On nádoby so vzácnymi kameňmi - viac druhov

Uchovávajte svoje esenciálne oleje v týchto úžasných malých fľaštičkách naplnených prírodnými kameňmi a guľôčkou z drahých kameňov. Spojte silu extrakcie oleja s liečivou silou kryštálov.

Každá guľôčka z drahých kameňov zodpovedá príslušným minikryštálovým kamienkom vo fľaštičkách. Tieto kryštálové kamenné úlomky sa sterilizujú vo vriacej vode a potom sa prirodzene sušia na vetre.

Polodrahokamy vrátane Ametystu, Lapis Lazuli, Zeleného avanturínu, Číreho kremeňa, Ružového ruženínu, Fluoritu, Sodalitu, Červeného jaspisu, Čierneho obsidiánu a Tigrieho oka. 

Naplniteľná fľaša vám umožní vopred nariediť vaše olejové zmesi tak, aby sa dali aplikovať priamo na pokožku.
VLASTNOSTI TÝCHTO ROLL ON FLIAŠ:
- Každá fľaša má hladkú rolujúcu guľôčku z drahokamu pre ľahkú rovnomernú aplikáciu oleja.
- Roll on fľaše sú najpohodlnejším a najhospodárnejším spôsobom dávkovania zmesí esenciálnych olejov.
- Ideálne na použitie esenciálnych olejov, parfumových olejov a iných tekutín.
PREČO ÉTERICKÉ OLEJE?
Esenciálne oleje sú organické zlúčeniny extrahované z rastlín, mnohé s vynikajúcimi liečivými vlastnosťami. Používanie esenciálnych olejov na liečebné účely sa často nazýva aromaterapia, čo je holistická liečba, ktorá sa snaží zlepšiť fyzické, duševné a emocionálne zdravie.

Už viac ako 5 000 rokov mnoho rôznych kultúr používa tieto neuveriteľne liečivé rastlinné oleje na rôzne zdravotné stavy. Často sa používajú na relaxáciu, starostlivosť o krásu, domáce čistenie a najčastejšie sa používajú ako prírodný liek.

Roll-On Fľašky so vzácnymi kameňmi môžete zakúpiť so zeleným avanturínom, čiernym turmalínom, červeným jaspisom, sodalitom, ametystom, ruženínom, atď.

S bambusovým alebo strieborným uzáverom. Každá gulička zo vzácnych kameňov bola starostlivo vyleštená, chladné hladké guličky sú výborné na rovnomerné nanášanie oleja, guličky sa nezasekávajú a nevypadávajú.

Každá gulička zodpovedá príslušnému obsahu fľašky, gulička je totožná s malými kúskami kamienkov, ktoré sú vo fľaškách.

Tieto fľaštičky sú ideálne na použitie s esenciálnymi olejmi, parfumovanými olejmi, liečivými DYI zmesami, esenciami a ďalšími tekutinami

CHCETE VEDIEŤ VIAC O TÝCHTO KAMEŇOCH?.

AMETYST: Ametyst je meditatívny a upokojujúci kameň, ktorý pôsobí v emocionálnej, duchovnej a fyzickej rovine na podporu pokoja, rovnováhy a mieru. Pre svoju upokojujúcu povahu sa používa aj na odstránenie netrpezlivosti.
AVANTURÍN: Uvádza do rovnováhy srdcovú čakru. Zelený avanturín upokojuje, harmonizuje, chráni srdce a môže pomôcť pritiahnuť lásku v živote. Je to jeden z popredných kameňov, ktorý priťahuje šťastie, hojnosť a úspech. Zelený avanturín má za sebou obzvlášť upokojujúcu energiu a odporúča sa na riešenie nevyriešených emocionálnych problémov.
CLEAR QUARTZ - čistý kremeň: je známy ako "majster liečiteľ" a zosilní energiu a myšlienky, ako aj účinok iných kryštálov. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Uvádza do rovnováhy korunnú čakru.
RUŽENÍN: Ružová farba je už dlho spájaná s energiou lásky, takže nie je žiadnym prekvapením, že sa predpokladá, že ružový kremeň pomáha priťahovať lásku, ako aj liečiť srdce z bolestivých milostných zážitkov.
ČIERNY TURMALÍN: Turmalin je známy ako kameň "VITALITY", ktorý vás spája so zámerom vašej duše a je silným čističom psychického smogu vytvoreného vo vašej aure. Je to silný duševný ochranný kameň. Má silné metafyzické vlastnosti, ktoré vás chránia pred negativitou a stresom.
ČERVENÝ JASPIS: Uvádza do rovnováhy koreňovú čakru. Vytvára silné spojenie so zemou, čo je veľmi užitočné pre emocionálnu rovnováhu a duchovné uzemnenie. Poskytuje hlboký pohľad na osobné ťažkosti a dáva vám silný pocit stability.
SODALIT: Tento nádherný modrý drahokam pomáha pri krčnej čakre. Pomôže to vašim komunikačným schopnostiam a budete sa vyjadrovať výrečnejšie.