logo template4

RAW Ashwagandha prášok

Cena 5.49
Dostupnosť: Vypredané
vyberte hmotnosť:
60 g 0.000
125 g 3.000
Kód produktu: z SKU1522
Výrobca: zoya
Záručná doba: 24 mesiacov

RAW Ashwagandha prášok

Ashwagandha je tiež známa ako Withania somnifera, indický ženšen a zimná čerešňa. Korene Ashwagandha sú jednou z dôležitých liečivých bylín v Ayurvede, tradičnej indickej medicíne. Považuje sa za „adaptogén“, ktorý môže zlepšiť našu fyzickú energiu, zvýšiť imunitu, proti nachladnutiu a infekciám a zvýšiť sexuálnu kapacitu a plodnosť.
 
Hlavnými zložkami ashwagandhy sú alkaloidy a steroidné laktóny. V Ayurvede sa predpokladá, že Ashwagandha je afrodiziakum, má omladzujúce vlastnosti a vlastnosti proti starnutiu. Tradičná indická medicína používa Ashwagandhu na liečenie príznakov, ako je chronická únava, slabosť kostí, oslabené zuby, impotencia, predčasné starnutie, zápcha, nervové vyčerpanie, úzkosť, bolesť, artritída a strata pamäti atď.
 
Odporúčaná dávka je medzi 600 a 1000 mg, dvakrát denne. Ľudia trpiaci nespavosťou a úzkosťou môžu mať úžitok pridaním čajovej lyžičky Ashwagandhy do šálky horúcej vody alebo džúsu pred spaním.
 
Nepoužívajte, ak ste citliví na túto rastlinu, ak máte hemochromatózu (nadbytok železa) alebo hypertyreózu. Vyhnite sa užívanie aj počas tehotenstva.
 
60/125 g
Pôvod: India
Raw Ashwagandha Powder - 60/125 g, ZoyaBG ®,  60 g,  125 g

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien