€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Psoristop krém proti psoriáze

Výrobca: ParaPHARM
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: N 6421972000302
Dostupnosť: skladom 2 ks
Cena bez DPH: 6.41
7.69 ks

Psoristop krém proti svrbeniu 30ml ParaPHARM

Je určený na udržiavanie suchej, popraskanej a podráždenej pokožky; bioaktívne zložky krému odstraňujú nevzhľadný vzhľad a zmierňujú svrbenie. Ak sa používa s kapsulami Psoristop, poskytuje dobré výsledky ako doplnok pri liečení psoriázy.

Ako používať:
Injekčnú liekovku zatlačte, kým sa požadované množstvo krému nedostane na pokožku. Jemne vmasírujte krém na postihnutý povrch a nechajte ho vstrebať. Aplikuje sa najmenej dvakrát denne (najlepšie ráno a večer).

varovanie
Vyvarujte sa priameho kontaktu s očami, ak sa krém náhodne dostane do očí alebo do slizníc, dôkladne ich vypláchnite vodou. Po aplikácii krému povrch ošetrenej pokožky na niekoľko minút zčervená a zahreje. Ide o normálnu reakciu v dôsledku obsahu kapsaicínu v kréme.

zloženie:
voda, vazelína, tekutý parafín, ľanový olej, lanolín, močovina, polyglyceryl-2-dipolihydroxistearát, cetearylalkohol, glycerol, glukonát zinočnatý, cetearet-25, tokoferolacetát, dietylfumarát, kapsaicín, imiduree, p-hydroxybenzén , propylhydroxybenzoát, parfum.

Krajina pôvodu: Rumunsko

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien