logo template4

Organický He Shou Wu prášok

Cena 13.90
Dostupnosť: vypredané
Kód produktu: z SKU1300
Výrobca: zoya
Záručná doba: 24 mesiacov

Organický He Shou Wu prášok


He Shou Wu je tiež známy ako Fo-Ti. Jeho koreň je v Číne bežným doplnkom výživy. Tradičná čínska medicína verí, že Fo-Ti im môže pomôcť so sivými vlasmi, proti starnutiu, vaginálnemu výtoku a erektilným problémom. Tiež si myslia, že to môže zvýšiť energiu, zvýšiť činnosť pečene, obličiek atď. Výskumy odhalili, že by mohol znížiť hladinu cholesterolu v tele, znížiť tvrdnutie tepien a zlepšiť imunitné funkcie.

Fallopia, tiež známa ako He Shou Wu alebo Fo-Ti, je vytrvalá rastlina distribuovaná v Číne, Japonsku, Vietname a na Taiwane. V čínskej ľudovej medicíne a taoistickej tradícii je koreň vysoko cenený, pretože sa verí, že obnovuje mladícku silu a tón. Na zlepšenie jeho priaznivých účinkov sa náš Fo-Ti pripravuje obarením koreňa v čiernej fazuľovej vode a potom sa vysuší a rozomelie na prášok.
 
Ako použiť:
Užívajte 0,5 až 2 gramy (1/8 až 1/2 lyžičky) lyžičky prášku denne v horúcej vode, orechovom mlieku alebo pretrepte. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám, ani nadmerne zaťažšnému nervovému systému. Nepoužívajte s psychoaktívnymi alebo hepatotoxickými liekmi, ako je paracetamol, tetracyklín a statíny.
 
Nutričná hodnota na 100 g:
Energetická hodnota - 1287 kJ / 306 kcal
Tuk - 1,2 g,
z toho nasýtené - 0,5 g.
Sacharidy - 56,3 g,
z toho cukry - 5,6 g.
Proteín - 6,8 g.
Soľ - 0,6 g.

Tento produkt bol vyrobený podľa ekologických štandardov a neobsahuje agrochemikálie.
 
125 g
Pôvod: Čína
Organic He Shou Wu - 125 g, ZoyaBG ®,  125 g

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien