logo template4

Olej Monoi de Tahiti 50 ml

Cena 8.09
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: V MAY1167
Výrobca: MAYAM
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Olej Monoi de Tahiti 50 ml MAYAM

Vynikajúci a exotický kozmetický olej pochádzajúci z polynézskej tradície, ktorý je cenný pre starostlivosť o pokožku a vlasy. Hodvábny a zmyselný, jemne voňavý, s výživnými a zvlhčujúcimi vlastnosťami, pomáha pevnosti a pružnosti pokožky, chráni pred agresiou v prostredí.

Náš olej Monoi de Tahiti je autentický, nesie záruku označenia pôvodu a vyrába sa pod veľmi kontrolovanými výrobnými metódami vo Francúzskej Polynézii.

Výroba: podľa presnej metódy "enfleuráže" získanej namáčaním kvetov Tiare v rafinovanom kokosovom oleji a pridaním prírodnej vône; 100% prírodný;

INCI: cocos nucifera oil, gardenia tahitensis flower, perfume, tocopherol contains: linalool, limonene, benzyl benzoate, benzyl salicylate

Použitie, aplikácie
Môže sa používať v krémoch, pleťových vodách, emulziách, olejových zmesiach, masážnych olejoch, maskách na vlasy, kondicionéroch, balzamoch, hydratačných krémoch, hydratačných a ochranných mliekach, vlasových a telových olejoch: oleje, mlieka, gély, penové kúpele, sprchové gély , ochranné a reštrukturalizačné maslo, rúž, balzam na pery, mydlá.

Skladovanie: na chladnom a suchom mieste, chránené pred svetlom


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien