logo template4

Obľúbené výrobky na tvár - darčeková krabička

UŠETRÍTE
Kód produktu: z SKU8278
Výrobca: zoya
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
29.60
Pôvodná cena 37.95, Zľava 22 %
ks

Obľúbené výrobky na tvár - darčeková krabička

Táto darčeková krabička obsahuje naše obľúbené výrobky na starostlivosť o tvár, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti. Čistenie, osvieženie a zvlhčenie v troch ľahkých krokoch. Sada troch produktov v plnej veľkosti:
 
- Čistiaca ružová voda a Aloe Face Foam - 150 ml. Jemná čistiaca pena na tvár vhodná pre všetky typy pleti. Hĺbkovo čistí bez vysušenia pokožky a zachováva jej prirodzenú rovnováhu pH. Odstraňuje make-up, prebytočný maz na tvári a denné nahromadenie nečistôt. Obsahuje prírodný extrakt z aloe vera a organickú ružovú vodu. Pleť je jemná, svieža a pripravená na ďalšie kroky v každodennej starostlivosti o tvár.
 
- Bulharský šípkový olej - 15 ml. Bulharský šípkový olej získaný zo semien plodov kríkov divej ruže, prosperujúcich v jedinečných klimatických podmienkach južného Bulharska. Používa sa na ošetrenie vrások okolo očí a pier, škvŕn na pokožke, suchých a poškodených vlasov. Okrem regeneračných vlastností je šípkový olej tiež vynikajúcim zvlhčovacím prostriedkom, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky.
 
- Organická bulharská ružová voda 100 ml. Naša certifikovaná ekologická bulharská ružová voda je vynikajúca 100% čistá prírodná organická kvetinová voda s jemnou kvetinovou vôňou. Krásna vôňa a špeciálny účinok ružovej vody sú známe po celom svete: čistí pokožku a má tonizujúci účinok; má ľahký aromaterapeutický účinok; a najúžasnejšie - môže sa používať vo všetkých typoch pleti bez toho, aby spôsobovala podráždenie.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien