logo template4

Mydlo so zeolitom (klinoptilolit), Farer, 100 g

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 70604508
Dostupnosť: na sklade
2.66 bez DPH
3.19 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mydlo so zeolitom (klinoptilolit), Farer, 100 g

- toaletné mydlo so zeolitom (klinoptilolit)
- Čistí pokožku tváre, rúk a tela
- Vyrobené v Bulharsku

Zeolitové toaletné mydlo je silný čistiaci prostriedok. Pôsobí antibakteriálne, detoxikačne a zvlhčujúco. Obnovuje rovnováhu pokožky a posilňuje jej prirodzené ochranné funkcie.

Prírodný zeolit ​​alebo klinoptilolit je minerál s výnimočnými vlastnosťami. Prečisťuje naše telo od toxínov a baktérií, čím pôsobí blahodárne pre celý organizmus. Jedno z najväčších ložísk zeolitu sa nachádza v Ropite - dedine Beli Plast, z ktorej sa každý rok vyvážajú tony klinoptilolitu do celého sveta.

Zeolit, ktorý je umiestnený vo vode, eliminuje v nej ióny ťažkých kovov a čistí tak od nečistôt. Keď si takto vyčistená voda vezme toxíny a baktérie z nášho tela, vedci to nazývajú „prírodné, molekulárne sito“. Existuje veľa tvrdení o výhodách zeolitu, ale jedna vec je isté- zeolit ​​je silný detoxikačný prostriedok! Vedci hovoria, že priaznivo účinkuje pri srdcových ťažkostiach, nespavosti, nervozite a artritíde, pretože obsahuje všetky potrebné minerály.

Akcia:

Mydlo so zeolitom kombinuje proces čistenia pokožky tváre, rúk a tela s účinkom vyživovania, hydratácie a ochrany pred starnutím.

Účel:

Zeolitové mydlo je vhodné pre všetky typy pleti, najmä problematické, zmiešané a náchylné na mastenie.

Zloženie:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Zeolite, Aqua, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA.

Použitie:

Na dobre navlhčenú pokožku naneste mydlovú penu a nechajte ju pôsobiť asi minútu. Dôkladne opláchnite vodou.

Pri použití mydla na umývanie tela sa pomocou špongie na kúpeľ nanáša ľahkými masážnymi pohybmi až do vytvorenia peny, po ktorej sa dôkladne opláchne čistou vodou.

Pre trvalé výsledky sa odporúča každodenné používanie mydla.

Zabráňte kontaktu s očami! Len na vonkajšie použitie!

Balenie: 100 g