logo template4

Himalájske soľné mydlo - guľa

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SaltDM-02
Dostupnosť: na sklade
3.83 bez DPH
4.59 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Himalájske soľné mydlo - guľa

Soľ prirodzene ničí baktérie, ktoré spôsobujú telesný pach. Mydlo himalájskej soli možno použiť na umývanie rúk, ako deodorant a na liečbu kožných ochorení. Soľné mydlo je skvelou prírodnou antibakteriálnou alternatívou pre tých ľudí, ktorí sú citliví alebo alergickí na bežné mydlo. Použitie mydla s himalájskou soľou likviduje baktérie a zabraňuje akémukoľvek zápachu.
Osviežujúce a upokojujúce vlastnosti prirodzene sa vyskytujúcej himalájskej ružovej soli sú teraz ľahko dostupné v mydle. Či už to bol dlhý náročný deň v práci alebo stuhnuté svaly, teplá sprcha so soľným mydlom do kúpeľa zbaví vaše telo stresu a zároveň jemne odstráni dennú špinu a nečistoty z pokožky. Keďže ružová soľ je bohatá na obsah minerálov, tiež posilňuje kožné tkanivá, vďaka čomu je pokožka jemná a pružná. Zloženie soli účinne pôsobí na baktérie spôsobujúce zápach žijúce na vašej pokožke a vytvára ochrannú vrstvu. Očakávajte, že vaša pokožka bude exfoliovaná, hydratovaná a zároveň chránená.

Vyrobené s prírodnou himalájskou ružovou soľou: Urobte si osviežujúci zážitok z kúpania s mydlom najvyššej kvality z himalájskej ružovej soli. Prirodzene sa vyskytujúce kryštály soli nachádzajúce sa na úpätí Himalájí sú nabité silnými prírodnými živinami a minerálmi, ktoré jemne čistia a mineralizujú pokožku pre jemný a svieži pocit po celý deň.
Bohaté na minerály: Ružová soľ je prírodná látka nachádzajúca sa na Zemi s 84 stopovými prvkami a minerálmi ako horčík, draslík, železo a mnohými ďalšími, ktoré zodpovedajú ľudskému telu. Peelingové mydlo zo soli vám poskytuje výhody nefalšovaných minerálov tým, že remineralizuje telo a vyrovnáva hladinu pH. Je nabitý antioxidantmi pre zdravú dávku žiary pri každom kúpaní.
Peeling a hydratácia: Posuňte svoj zážitok z kúpania na ďalšiu úroveň s mydlom s ružovou soľou pre omladzujúci a kúpeľný pocit. Granuly soli jemne odlupujú a čistia pokožku od denných nečistôt, aby vám poskytli sviežu, jemnú pokožku, ktorá sa skrýva za vrstvou odumretých kožných buniek a nečistôt. Ružová soľ môže pôsobiť na hojenie drsnej a suchej pokožky a na stimuláciu krvného obehu, vďaka čomu je pokožka dobre hydratovaná.

Výhody používania mydla s himalájskou soľou:
1) Znižuje stres.
2) Zlepšuje spánok.
3) Zvyšuje prietok krvi.
4) Zvyšuje hladinu serotonínu.
5) Kvalitnejší spánok.
6) Znižuje príznaky astmy.
7) Zvyšuje energetickú hladinu.
8) Zlepšuje náladu.
9) Zlepšuje dýchanie.
10) Znižuje elektromagnetické žiarenie.
11) Deodorizujte svoj domov.
12) Pomáha znižovať alergiu.
13) Zvyšuje koncentráciu.
14) Zvýšená energia.
15) Zastavuje kašeľ.
Himalájska kamenná soľ obsahuje minerály, ktoré sú zdravé pre starostlivosť o pleť. Ak chcete použiť tieto minerály na starostlivosť o telo; Soľné mydlá zohrávajú dôležitú úlohu pri  pravidelnom používaní pri sprchovaní. Dodáva vášmu telu lesk a robí ho hladkým.
Pri mokrej aplikácii na pokožku zanecháva neviditeľnú ochrannú vrstvu soli, ktorá pôsobí počas celého dňa a zabraňuje zápachu spôsobenému bakteriálnym rozkladom potu. Vaša pokožka zostane svieža a čistá bez upchávania pórov, čo z neho robí skvelý deodorant bez hliníka.

Nebude peniť ako bežné mydlo, ale nenechajte sa tým odradiť.

1. Naneste mydlo priamo na pokožku počas alebo po sprchovaní. Nepoužívajte ho s inými mydlovými výrobkami, ak z neho chcete vyťažiť maximum a medzi jednotlivými použitiami ho musíte udržiavať v suchu.
2. Tyčinku jemne vložte do vody vo vani a časť tyčinky nechajte vo vode rozpustiť, odporúčame maximálne 5 minút (nezabudnite ju vybrať ) a mineralizovaná voda to zjemní vašu pokožku. Nepoužívať, ak máte otvorené rany.
3. Alternatívne položte na mydlo mäkkú, vlhkú handričku a potom si ho rozotrite priamo na pokožku. Ideálna voľba pre ľudí citlivých na farbivá, chemikálie a vône v bežných mydlových výrobkoch.

Pôvod  Pakistan
Váha 0,14Kg /kus
Rozmery 4,5x4,5 (cm)
Materiály/Zloženie Himalayan Salt