€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Mursalski / Sideritis čaj

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: z SKU4227
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 2.66
3.19 ks

Mursalski / Sideritis čaj

 
Čaj Mursalski sa vyrába zo sušených listov a kvetov rastlín Sideritis. Čaj je výstižne pomenovaný: rastlina, ktorá sa používa na jeho výrobu, rastie na skalnatých svahoch vo výškach nad 3 200 stôp (1 000 metrov). Hovorí sa, že má pozitívny účinok na takmer všetko, čím trpíte, ale predovšetkým sa používa na prechladnutie, dýchacie ťažkosti, trávenie, imunitný systém, miernu úzkosť a ako antioxidant. Používa sa tiež ako protizápalový liek a na zníženie horúčky. Bulharský folklór ho spája s mužnosťou (je známy aj ako čaj Viagra) a párom, ktoré sa snažia otehotnieť, sa hovorí, že majú zvýšenú pravdepodobnosť dvojčiat!
 
Vedci nedávno navrhli, že tradičná balkánska propagácia horského čaju ako všelieku na väčšinu chorôb môže byť pozoruhodne blízko pravdy. Moderné testy naznačujú, že čaj pomáha pri prevencii osteoporózy, zatiaľ čo jeho antioxidačné vlastnosti pomáhajú zdraviu. Štúdie tiež naznačujú, že horský čaj má pozitívny vplyv na takmer všetko.
 
zloženie:
Horský čaj z ekologického poľnohospodárstva
 
Príprava:
Jedna stonka čaju sa vloží do 250 ml vody. Zahrieva sa na teplotu varu. Varte 5 minút, až kým sa neobjaví zlatá farba. Vypite sladené, najlepšie s čistým medom.
 
> Bulgaria
22 g
 
 
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien