logo template4

Mobilor sirup, zdravie kĺbov a kostí, Team Pro, 300 ml

Výrobca: team pro
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 81736536
EAN: 3800500419329
Dostupnosť: na sklade
32.50 bez DPH
39 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mobilor sirup, zdravie kĺbov a kostí, Team Pro, 300 ml

Mobilor® sirup je účinný profylaktický a terapeutický prostriedok, ktorý podporuje zdravie a tonus pohybového aparátu. Nové vylepšené zloženie má jemnú pomarančovú príchuť a má vysoký obsah základných živín. Doplnok sa ľahko a príjemne užíva a rýchlo prináša pozitívne výsledky. Každá denná dávka sirupu Mobilor® dodáva telu maximálne dávky hlavných účinných látok a dodáva kĺbovej chrupavke až 200 mg kolagénu typu II vynikajúcej kvality. Doplnok neobsahuje cukor a farbivá.

Aktívne zložky:

Hydrolyzovaný typ kolagénu obsiahnutý v doplnku sa vyznačuje vysokou biologickou dostupnosťou, vďaka čomu sa telom ľahko vstrebáva. Kolagén je najhojnejšia bielkovina v ľudskom tele a hlavná zložka spojivového tkaniva. Optimálne množstvo tohto proteínu určuje zdravie kostí a bezbolestný pohyb kĺbov. Pravidelný príjem hydrolyzovaného kolagénu typu II podporuje zdravie chrupavky a stimuluje syntézu nového chrupavkového tkaniva. Hydrolyzovaný kolagén typu II zvyšuje hustotu kostí, znižuje bolesť kĺbov a pôsobí proti zápalom.

Glukozamín je prírodná zlúčenina, ktorá sa prirodzene nachádza v synoviálnej tekutine. Je nevyhnutný pre stavbu kĺbovej chrupavky a podporuje syntézu dôležitých prvkov potrebných pre udržanie optimálneho zdravia kĺbových väzov, šliach a synovie. Priaznivo pôsobí pri artrotických stavoch, bolestiach kĺbov, skleróze multiplex a pod. Môže znížiť pravdepodobnosť totálnej náhrady kolena.

Chondroitín sulfát sa podieľa na stavbe spojivového tkaniva a prispieva k elasticite chrupavky. Okrem toho látka chráni chrupavku pred zničením a podporuje jej obnovu. Je známe, že chondroitín má vlastnosti na zmiernenie bolesti kĺbov bez toho, aby spôsoboval problémy s gastrointestinálnym traktom.

MSM (metylsulfonylmetán) je organická zlúčenina síry, ktorú si telo samo syntetizuje v malých množstvách. MSM sa považuje za prírodné analgetikum a účinné protizápalové činidlo. Podieľa sa na tvorbe kolagénu, keratínu a elastínu a tým podporuje svalový a kĺbový tonus. Síra je dôležitá pre množstvo biochemických procesov v tele, vrátane stavebných bielkovín a iných organických látok.

Mangán je dôležitý minerál, ktorý súvisí so vstrebávaním vápnika, ktorý sa podieľa na stavbe kostí. Ovplyvňuje metabolizmus cukrov a bielkovín, výmenu cholesterolu, reguláciu glukózy v krvi. Je dôležitý pre optimálnu funkciu mozgu a nervového systému a účinne bojuje proti negatívnemu pôsobeniu voľných radikálov. Mangán tiež podporuje pohyblivosť kĺbov.

Účel:

Výživový doplnok priaznivo pôsobí na zdravie kĺbov a kostí.

Ingrediencie:

Glukosamín sulfát 2 KCL, Chondroitín sulfát-sodný, MSM (metylsulfonylmetán), typ hydrolyzovaného kolagénu | a ||, vitamín C (kyselina L-askorbová), glukonát mangánu.

Pomocné látky: fruktóza, acesulfám K, kyselina citrónová, sorban draselný, aróma.

Obsah v dennej dávke (10 ml):

Glukozamín: 1500 mg
Chondroitín: 500 mg
MSM: 300 mg
Kolagén: 200 mg
Vitamín C: 30 mg
Mangán: 0,60 mg

Navrhované použitie:

Užívajte 10 ml denne počas 6 mesiacov.

Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Ak užívate antikoagulanciá, máte predchádzajúcu operáciu alebo ste tehotná, mali by ste sa pred ich užívaním poradiť so svojím lekárom. Nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte po uvedenom dátume exspirácie.

Balenie: 300 ml