logo template4

Masť zázvor a arnika, eLek, 20/40 ml

vyberte veľkosť:
20 ml 5.990
40 ml 10.990
Výrobca: elek
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 3800501243244
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 4.99
5.99
ks

Masť zázvor a arnika, eLek, 20/40 ml

Masť Arnika je mimoriadne užitočná ako prostriedok na vonkajšie použitie pri: podliatinách, dislokácii, krvácaní, ekchymóze a hematómoch, neuralgii, pred a pooperačnej starostlivosti, po pôrode, hematómoch na hlavičke novorodenca, má upokojujúci a hojivý účinok v dôsledku modrín a pádov.

Použitie arniky pri ľahkom vyvrtnutí je veľmi populárna metóda na zmiernenie bolesti. Bylina zlepšuje krvný obeh, zvyšuje tok výživných látok do svalov a zároveň stimuluje odbúravanie určitých vedľajších produktov, ako je napríklad kyselina mliečna, vylučovaných napríklad traumou.

Akcia:

Pri traumách pomáha po pretiahnutí (skrútení, vykĺbení) ostrých šliach rozptýliť vnútorné krvácanie alebo vonkajšie hematómy. Je vhodná na masáže a trenie (kineziterapia).

Zloženie:

OLEO EXTRACTUM ARNICA AND PLANTAIN, EXTRA VIRGO OLEUM OLIVARUM*, CERA ALBA*, COCOES OLEUM VIRGIN*, ESSENTIALIS OLEA*: MELALEUCA ALTERNIFOLIA, LAVANDULA OFFICINALIS, MENTHA ARVENSIS, CANANGA ODORATA (YLANG YLANG) FLOWER OIL

* Bio certifikované materiály

Použitie:

Naneste potrebné množstvo 2-3 krát denne na postihnuté miesto a jemnou masážou potierajte. V zákroku sa odporúča pokračovať až do úplného zahojenia. Masť sa rýchlo vstrebáva bez zanechania stopy.

Niektoré éterické oleje sú kontraindikované pre epileptikov, hypertonikov, dojčiace matky, tehotné ženy, deti, ako aj pre jednotlivcov s individuálnou neznášanlivosťou vôní. Nepoužívať v prípade preukázanej alergie na niektorú zo zložiek!

Balenie: 20 ml / 40 ml


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien