logo template4

Koncentrované sérum s kyselinou azelaovou 10%

Výrobca: aroma
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: a 7631
Dostupnosť: skladom 1 ks
9.92 bez DPH
11.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Koncentrované sérum s kyselinou azelaovou 10%

Pleťové sérum proti nedokonalostiam, koncentrované s 10% kyselinou azelaovou, poskytuje odpoveď na zmiešanú, mastnú pleť so sklonom k ​​škvrnám a akné, ktorá si želá znovu získať jasnú a rozjasnenú žiaru. 100% prírodný pôvod, kyselina azelaová, známa svojími keratolytickými, antikomedónnymi a antibakteriálnymi účinkami, pôsobí súčasne na viacero faktorov zodpovedných za akné. Toto sérum uvoľňuje a sťahuje póry, reguluje prebytočný maz a upokojuje začervenanie pleti. Výsledky ? Čierne bodky a komedóny sa zmenšujú, póry sú stiahnuté a zmatnené, pleť je čistá a bez lesku. Toto sérum obohatené o kyselinu hyalurónovú zachováva hydratáciu a komfort dehydrovanej pleti. Jeho zloženie obsahuje oxid kremičitý s vlastnosťami absorbujúcimi maz, pre zmatnenú a zamatovú pokožku.

Vlastnosti
Koncentrované s 10% kyselinou azelaínovou prírodného pôvodu

Pôsobí proti nedokonalosti: rozjasňujúce, prečisťujúce, zmatňujúce

Zmatňuje, absorbuje a reguluje prebytočný maz

Zabraňuje vzniku čiernych bodiek a komedónov

Upokojuje začervenanie a vyrovnáva tón pleti

Mäkká a ľahká textúra

Vysoká dávka 10% kyseliny azelaovej

Sťahuje póry vďaka svojmu keratolytickému účinku

Rozmazáva nepravidelnosti pleti

Normalizuje kožnú mikroflóru a zabezpečuje zdravú pokožku

Podporuje dobrú hydratáciu pokožky a udržuje integritu epidermálnej bariéry

Indikácie:

Mastná pleť
Zmiešaná pleť
Pleť s nedokonalosťami
Pokožka so sklonom k ​​akné
Matná pleť

Toto sérum je vysoko koncentrované s 10% kyselinou azelaovou, čo je optimálna koncentrácia pre silný účinok pri rešpektovaní pokožky.

Kyselina azelaová, 100% prírodného pôvodu, je všestranná aktívna zložka krásnej pokožky. Pôsobí ako vyrovnávacie, čistiace, protizápalové a mazo regulujúce činidlo.

Kyselina azelaová poskytuje tomuto séru svoj antibakteriálny účinok, najmä zabraňuje množeniu baktérií Cutibacterium acnes (predtým známej ako Propionibacterium acnes), ktoré sú zodpovedné za akné.

Toto sérum zabraňuje vzniku komedónov a čiernych bodiek vďaka exfoliačnému účinku kyseliny azelaovej. To inhibuje proliferáciu keratinocytov pri zhrubnutí stratum corneum, čo je fenomén podporujúci výskyt komedónov a čiernych bodiek.

Obohatené o oxid kremičitý s absorpčnými vlastnosťami ponúka zosilnený zmatňujúci účinok pre čistú pleť bez lesku.

Jeho keratolytický účinok pomáha sťahovať póry. Toto pleťové sérum rozmazáva nepravidelnosti pleti rozmazávaním rozšírených pórov pre hladkú a zamatovú pleť.

Toto sérum pomáha znižovať začervenanie a upokojuje zápaly pokožky.

Normalizuje kožnú mikroflóru, zaručuje zdravú pokožku a podporuje obnovu buniek.

Obohatené o kyselinu hyalurónovú podporuje dobrú hydratáciu pokožky a udržiava integritu epidermálnej bariéry. Ideálne pre pleť s nedokonalosťami, ktoré sú často vysušené alebo podráždené.

Použite
Pred denným a/alebo nočným ošetrením

Krok 1
Aplikujte niekoľko kvapiek koncentrovaného séra kyseliny azelaovej 10% na čistú, suchú pokožku tváre a krku, vyhnite sa očnému okoliu, masírujte, aby produkt prenikol.

2. krok
Aplikujte dennú alebo nočnú kúru na celú tvár a krk.

Synergia účinných látok

Kyselina azelaová
Je to silná aktívna zložka 100% prírodného pôvodu s vedecky dokázanou účinnosťou pri regulácii prebytočného kožného mazu a normalizácii kožnej mikroflóry. Zabraňuje vzniku komedónov a čiernych bodiek znížením hyperkeratinizácie pokožky. Jej jemný exfoliačný účinok pomáha upchávať póry, zabraňuje tvorbe pupienkov a pomáha prejasniť pleť. Čistiaca kyselina azelaová poskytuje nášmu séru antibakteriálny účinok proti baktériám zodpovedným za škvrny po akné (Propionibacterium acnes alebo Cutibacterium acnes a Staphylococcus epidermidis), čo z neho robí silného spojenca proti akné. Jeho protizápalové pôsobenie pomáha bojovať proti mikrozápalom, ktoré spôsobujú akné a zároveň upokojuje začervenanie pokožky. Kyselina azelaová je účinná aj pri liečbe rosacey. Pomáha znižovať zápal a začervenanie na tvári u ľudí, ktorí trpia rosaceou.

Mikrosféry oxidu kremičitého
100% minerálny prášok oxidu kremičitého absorbuje prebytočný kožný maz pre okamžitý zmatňujúci efekt. Zanecháva pokožku zamatovú a pomáha rozmazávať nedokonalosti a rozšírené póry.

Kyselina hyalurónová
Naša kyselina hyalurónová, 100% prírodného pôvodu, sa vyrába fermentáciou pšenice. Kyselina hyalurónová je silná hydratačná a vypĺňajúca aktívna zložka. Tomuto séru dodáva veľmi jemnú a mierne gélovitú textúru a zároveň mu dodáva jeho vlastnosti.

Rastlinná kyselina salicylová
Rastlinná kyselina salicylová, extrahovaná z kôry vŕby čiernej, je známa svojimi antimikrobiálnymi a keratolytickými vlastnosťami. Táto prírodná aktívna zložka dopĺňa čistiaci účinok tohto séra proti čiernym bodkám.

Zloženie: Aqua, Azelaic Acid, Pentylene Glycol, Propanediol, Salix Nigra Bark Extract, Silica, Sodium Hyaluronate, Astragalus Gummifer Gum, Xanthan Gum, Phytic Acid, Sodium Hydroxide.