€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Extrakt z harmančeka 5 ml do kozmetiky

Výrobca: MAYAM
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: M-1422
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 6.33
7.59 ks

Extrakt z harmančeka 5 ml MAYAM

Harmančekový extrakt, ktorý je vysoko koncentrovaný a bohatý na aktívne látky, akými sú bisabolol alebo matricín, je vhodný vo formuláciách ako sú regenerácie a zecelenia rán, protizápalové a antialergické formulácie.

Obsahuje všetky lipohilické zložky rozpustné v CO2. Pasta zelenohnedej farby, tekutá pri 40 ° C, jemná vôňa harmančeka.

Získané extraktom superkritickej tekutiny s prírodným oxidom uhličitým, bez anorganických solí, bez zvyškov rozpúšťadla, bez ťažkých kovov, bez reprodukovateľných mikroorganizmov.

Zloženie: 10 - 20% éterického oleja s 20 - 45% bisabololu a 5 - 20% bisabololových oxidov navyše 1,0 - 3,0% matricínu (analyzovaného ako chamazulén), cis - a trans-en-in-dicykloéteru, spathulenolu , herniarín, vosky a neprchavé zložky. Labilný matricín sa pri extrakte CO2 nerozkladá na modro zafarbený chamazulén s nižším protizápalovým účinkom.

INCI: Chamomilla Recutita Flower Extract

Aplikácia:

A. v prípravkoch na starostlivosť o pleť ako protizápalový extrakt, regenerácia rán, činidlo pôsobiace proti rakovine a antialergikum.

B. Odporúčané dávkovanie: 0,1 - 0,3% v krémoch, pleťových vodách, balzamoch, mastiach, najmä na suchú, podráždenú alebo popraskanú pokožku.


Skladovanie: chladné a suché skladovacie podmienky a vylúčenie svetla.

Upozornenia: Nepožívajte, uchovávajte mimo dosahu detí, nepoužívajte nezriedené; kozmetické použitie.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien