logo template4

Cremesoft BIO bez emulgátora

vyberte veľkosť:
50 g 12.900
100 g 20.900
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: vds 23-04
Dostupnosť: na sklade
10.75 bez DPH
12.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cremesoft BIO bez emulgátora

Cremesoft BIO je relatívne nový produkt. Ako krémový základ je úplne bez bežných prísad, ako sú emulgátory, konzistenčné činidlá, stabilizátory atď. Pozostáva výlučne z prírodných lipidov kožných membrán.
Vďaka tomu je Cremesoft BIO úplne neutrálny krémový základ podobný pokožke, ktorý sa spája s prírodným pleťovým olejom a uvoľňuje aktívne zložky primiešané do krému. Môžete sa sami rozhodnúť, ktoré účinné látky by sa mali zaviesť do tohto krémového základu.
Benefity Cremesoft BIO:

všetky materiály pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva
Krémový základ obsahuje ako aktívnu zložku aj šťavu z aloe vera
Krémový základ je vyrobený v Španielsku, so španielskym olivovým olejom a španielskou šťavou z aloe vera.

Obohatenie: Cremsoft BIO môže byť použitý čistý. Je však tiež možné pridať ďalšie aktívne zložky vo vodnej forme a oleje. Ako bezpečné dávkovanie je možné pridať až 15 % vodných a až 15 % mastných zložiek, alebo 20 % LEN vodných alebo 20 % LEN mastných zložiek. Ak pridáte príliš veľa vody, krémový základ stuhne tak, že sa bude ťažko používať. Ak dáte príliš veľa oleja, na povrchu sa vytvorí vrstva oleja, ktorá sa nespojí s krémovým základom. V prípade pochybností alebo pri pridávaní väčších množstiev vždy vopred vyskúšajte malé množstvá! Pevné látky, ako sú prášky účinných látok, by sa mali, pokiaľ je to možné, pred pridaním rozpustiť vo vode, alkohole alebo oleji.

Nepotrebujete žiadne ďalšie konzervačné látky, pokiaľ sú zapracované hygienicky. Ak si sami vyrábate vodné roztoky účinných látok, použite prevarenú vodu.

INC: Aqua, Olea Europaea Fruit (Olive)Oil (organic), Aloe Barbadensis Leaf Juice (organic), Pentylenglycol(natural), Hydrogenated Phosphatidycholin( Lecithin), Butyrospermum Parkii (Sheabutter,organic).