€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Cesnak sušený mletý 50 / 500 / 1000 g

vyberte veľkosť:
50 g 1.290
500 g 6.890
1000 g 13.590
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: wt 1659
Dostupnosť: na sklade
1.08 bez DPH
1.29 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Cesnak sušený mletý 50 / 500 / 1000 g

Sušený cesnak je oveľa účinnejší, koncentrovanejší, trvácnejší a oveľa jednoduchšie sa používa ako čerstvý. Cesnak si pri sušení zachováva svoju silnú a úplne zaoblenú chuť, vďaka čomu je dokonalejší na široké použitie. Použite tento cesnakový prášok v autentickej thajskej, indickej, cajunskej, karibskej, mexickej, francúzskej, talianskej, stredomorskej a európskej kuchyni.
Cesnakový prášok je neuveriteľne všestranné korenie, ktoré možno použiť v nespočetných receptoch. Je to výnimočné korenie na mäso ako steak, hamburgery, kuracie, bravčové a ryby. Zeleninu, ako je paprika, cibuľa, cuketu a brokolicu, môžete pridať do cesnaku pre ďalšiu vrstvu chuti. Skúste si trochu posypať svoje obľúbené jedlá, ako je pizza, cestoviny a lasagne. Alebo si trochu posypte svoj obľúbený chlieb s maslom a zohrejte v rúre na cesnakovú pochúťku. Možností je neúrekom a žiadnemu domácemu kuchárovi nesmie chýbať toto úžasné korenie. Pozdvihnite svoju ďalšiu večeru fantastickou chuťou a vôňou cesnakového prášku.
Prášok z dehydrovaného cesnaku má prirodzené vlastnosti, bohatú chuť a vôňu. Cesnakový prášok neobsahuje ďalšie príchute a po pridaní do jedla umožňuje bohatú farbu. Cesnakový prášok si zachováva všetky svoje užitočné stopové prvky a má tiež dlhú trvanlivosť.
Dehydrovaný cesnakový prášok obsahuje bohaté zloženie vitamínov a minerálov. Obsahuje vitamíny skupiny B, C, E a K. Suchý cesnakový prášok tiež obsahuje draslík, vápnik, horčík, zinok a železo. Okrem toho tento produkt pomáha bojovať proti všetkým druhom baktérií a mikróbov. Kalorický obsah sušeného cesnakového prášku je 345 kcal na 100 gramov produktu.

Zloženie: cesnak sušený mletý
Krajina pôvodu: Čína