logo template4

BIO tablety Spirulina 500 mg - 250 tabliet

Cena 9.89
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: m 1131
Výrobca: Obio
: 24 mesiacov
ks

Organické tablety Spirulina 250 tabliet

Organické organické tablety Spirulina 125g
250 tabliet po 500 mg.

Pre ľudí, ktorí nemôžu užívať spirulinu v práškovej forme, je tu jednoduchá forma.

Zloženie: 100% prášok spiruliny *
* produkt z ekologického poľnohospodárstva

Žiadne prísady (tablety sa vyrábajú silným lisovaním, takže nie sú potrebné žiadne prísady, aby prášok držal pohromade).

Čo je spirulina?
Spirulina je modrozelená riasa, ktorá sa tisíce rokov používa najmä v tradičnej čínskej medicíne ako superpotravina. Vďaka zložitosti tohto zázračného jedla je vhodné dopĺňať denný príjem živín.

Organické tablety Spirulina sú skvelým zdrojom vitamínu B12 a vitamínu A, ako aj minerálov, ako je železo. Pretože je bohatý na chlorofyl, má antioxidačné, zásadité a detoxikačné účinky na telo. Ak je to možné, bio tablety sa majú užívať s chlorellou, aby sa dosiahol maximálny priaznivý účinok na organizmus.

Na rozdiel od Chlorelly nemá Spirulina bunkovú stenu z celulózy, a preto sa trávi rýchlo a ľahko bez toho, aby sa bunková stena musela lámať (v prípade chlorelly musí byť bunková stena porušená, tablety Chlorella Obio majú bunkovú stenu porušenú).

Už viac ako 30 rokov je prášok spiruliny doplnkom číslo jeden pre vegetariánsky životný štýl. Spirulina je bohatším zdrojom bielkovín ako hovädzie alebo dokonca sója, čo z nej robí ideálne jedlo pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí potrebujú vysoký príjem bielkovín.

Odborné štúdie preukázali bezpečnosť konzumácie tejto superpotraviny širokým spektrom ľudí, od detí po dospelých, tehotné alebo dojčiace ženy.

Japonská štúdia odhaľuje výhody spiruliny pri alergiách a alergickej nádche. Po štúdiách sa tiež preukázal priaznivý účinok bio spiruliny na chronickú únavu a zníženie hladiny cholesterolu s antivírusovým účinkom. Je to silný antioxidant. Niektoré štúdie tiež preukázali, že spirulina môže pomôcť pri otrave ťažkými kovmi a uľahčiť ich vylučovanie z ľudského tela.

Alergény: obsahuje siričitany. Siričitany sa prirodzene vyskytujú v mikroriasach (spirulina, chlorella).

Odporúčané denné množstvo je 5 gramov trikrát denne (6 tabliet má okolo 3 gramov). Zapíjajte čistou vodou, zeleninovými džúsmi, ovocím.

Skladujte na suchom mieste, vrecko po otvorení opäť zalepte (vrecko je vybavené zipsom).

Jedno balenie obsahuje asi 250 tabliet, čo zodpovedá 125 g

Nutričné ​​hodnoty / 100 g:
Energia: 1712,4 Kj / 409 Kcal
Tuky: 8,2 g, z toho nasýtené 3,42 g
Sacharidy: 16,1 g, z toho 0,52 g cukrov
Bielkoviny: 63,5 g
Vláknina: 7g
Soli: <0,450 g


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien