logo template4

BIO LESK VRCHNÝ LAK NA NECHTY 5 ml

Cena 3.70
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: a 1208
Výrobca: aroma
: 24 mesiacov
ks

BIO LESK VRCHNÝ LAK NA NECHTY

Tento lesklý vrchný náter je formulovaný bez obvyklých kontroverzných zložiek laku na nechty a je zložený na 85% z biologických zdrojov.
Produkt 3 v 1, môže byť použitý samostatne ako priehľadný lak, ako spevňujúci podklad pred vašim lakom alebo ako vrchný náter pre lesklý a dlhotrvajúci efekt.

VLASTNOSTI

• Tento lak na nechty, ktorý je vyrobený na základe fermentácie manioku, zemiakov, pšenice a kukurice, obsahuje viac ako 85% zložiek rastlinného pôvodu. 

• Obohatený o  spevňujúcu a vytvrdzujúcu pistáciovú lentiskovú živicu pre starostlivosť o vaše nechty.

• Vegánsky,  tento lak na nechty neobsahuje karmín .

• 14 free:  tento lak na nechty je formulovaný bez kontroverzných zložiek,  ktoré sa v lakoch na nechty bežne používajú a sú  známe svojimi škodlivými účinkami na zdravie a životné prostredie: je formulovaný bez toluénu , bez formaldehydu * , bez formaldehydovej živice * , ftaláty , bez syntetického gáfru , kolofónie , bez xylénu , bez krémov ( benzofenón , etocrylén, oktokrylén), syntetické farbivá , bez minerálnych pigmentov , bez živočíšnych farbív , styrén * , niklu *  (a samozrejme bez parabénov a fenoxyetanol, ktoré nie sú vhodné komponenty laky).  

* v súlade s predpismi

Chráňte lak pred horúčavou a svetlom.
Odporúčaná doba používania tohto produktu je 24 mesiacov.

- Horľavý, chráňte pred akýmkoľvek plameňom, zdrojom tepla alebo vznietením.
- Po použití fľašu dobre uzavrite.
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj. Výpary nevdychujte dlhšiu dobu.
- Neaplikujte na pokožku. V prípade náhodného vystavenia pokožke ju dôkladne opláchnite mydlom a vodou.
- Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich niekoľko minút dôkladne vymyť čistou vodou a vyhľadať lekára.

Zloženie:

Butylacetát (rozpúšťadlo rastlinného pôvodu) , etylacetát (rozpúšťadlo rastlinného pôvodu) , nitrocelulóza (čiastočne získaná z rastlinného pôvodu), izosorbid dikaprylát / kaprát, kopolymér kyselina adipová / neopentylglykol / anhydrid kyseliny trimelitovej, alkohol, stearalkoniumbentonit ( suspenzné činidlo) , triglycerid kaprylový / kaprínový (zmäkčujúci) , diacetónový alkohol, N-butylalkohol, guma Pistacia Lentiscus, kyselina fosforečná.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien