logo template4

Baraka 100 mg čierna rasca (Nigella Sativa) 24 tbl

posledné kusy za túto cenu
Cena 10.73
Pôvodná cena 14.30, Zľava 25 %
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: N 1072
Výrobca: pharco
: 24 mesiacov
ks

Baraka 100 mg čierna rasca (Nigella Sativa) 24 tbl

 
stimuluje schopnosť tela brániť sa;
môže sa podávať deťom aj dospelým
Baraka 100 mg Pharco 24 kapsúl:
Potravinový doplnok Baraka 100 mg je prospešný pre imunitu a pre udržanie zdravia tela.
 
vlastnosti:
Výrobok obsahuje olej získaný lisovaním semien Nigella sativa, rastliny so širokou distribúciou v stredomorskej kotline a od staroveku využívaná pre svoje prospešné vlastnosti. Olej obsahuje nasýtené a nenasýtené mastné kyseliny, éterické oleje, vitamíny, aminokyseliny, enzýmy a minerálne soli, saponíny a nigelón (látky špecifické pre rastlinu Nigella sativa).
 
Baraka (olej čiernej rasce) sa tradične používa na zvýšenie schopnosti tela brániť sa u detí aj dospelých.
Vďaka svojim antioxidačným, protizápalovým, antitusickým, bronchodilatačným a výživným zložkám v oleji Negrilica (Nigella sativa) je Baraka prospešným doplnkom pre zdravie dýchacích ciest a môže byť optimálnou oporou v imunite u detí, dospelých i starších osôb.
 
Doplnok stravy prospešný pre imunitu a pre zachovanie zdravia tela u detí aj dospelých!
 
Baraka 100 mg obsahuje: olej zo semien čiernej rasce (Nigella sativa) 100 mg a obal kapsuly: želatinačné činidlo (želatína), stabilizátory (glycerol, sorbitol), farbivá (červený oxid železitý, čierny oxid železitý) , konzervačné látky (etylhydroxybenzoát sodný, propylhydroxybenzoát sodný), zakalujúce činidlo (oxid titaničitý).
 
Nutričná hodnota na 1 kapsulu Baraka 100 mg: energetická hodnota 1 kcal (4,85 Kj); proteín 0,057 g; uhľohydráty 0,013 g; tuk 0,099 g; sodík 0,0005 g
 
Vďaka svojim antioxidačným, protizápalovým, antitusickým, bronchodilatačným a výživným zložkám v oleji Nigella sativa je Baraka prospešným doplnkom pre zdravie dýchacích ciest a môže byť optimálnou oporou pre imunitu detí, dospelých a starších ľudí.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien