logo template4

Aromaterapeutický inhalátor - koncentrácia, Mamma Aroma - 1 ks

Výrobca: mamma aroma
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 56764672
Dostupnosť: na sklade
6.58 bez DPH
7.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aromaterapeutický inhalátor - koncentrácia, Mamma Aroma - 1 ks

- 100% prírodný produkt
- Pohodlné a praktické balenie
- Obsahuje prírodné arómy
- Vhodné pre dospelých aj deti
- Vyrobené v Bulharsku

Aromaterapeutický inhalátor je inovatívny a ľahko použiteľný produkt, ktorý priaznivo pôsobí na zvýšenie koncentrácie. Vyrobené z čisto prírodných, esenciálnych olejov. Môžu ho používať kdekoľvek a kedykoľvek dospelí aj deti. Neobsahuje chemické prísady ani škodlivé látky.

Čo je aromaterapia a ako nám pomáha?

Aromaterapia je prirodzená metóda na zmiernenie alebo odstránenie mnohých ťažkostí, ktorá spočíva v prísune čistých esenciálnych olejov do ľudského tela rôznymi formami expozície - aroma inhalátory, aromalampy, kúpele, masáže, špecializovaná a domáca kozmetika a napr. doplnok stravy.

Esenciálne oleje sú vysoko voňavé a majú jedinečnú priepustnosť cez pokožku, dýchacie cesty a ústa, kombinovanú s antiseptickými, tonizačnými, psychoterapeutickými a inými špecifickými vlastnosťami.

Akcia:

Zvyšuje koncentráciu a zlepšuje pozornosť.

Aromaterapeutický inhalátor Koncentrácia obsahuje presne vybranú arómu zmes esenciálnych olejov Rozmarín, Levanduľa, Geranium, Pomaranč, Mäta.

Rozmarínový esenciálny olej
Rozmarín je po stáročia známy ako „pamäťová bylinka“ Starovekí grécki myslitelia ho používali na zapamätanie si dôležitých informácií a informácie o jeho schopnosti zlepšovať pamäť sa v priebehu storočí spievali v poézii.

Levanduľový esenciálny olej
Levanduľový olej priaznivo pôsobí pri rozrušení, únave, nespavosti a neurózach. Odstraňuje plač a hysterické reakcie. Levanduľový olej zlepšuje sústredenie a koncentráciu, podporuje relaxáciu a pocit pokoja a reguluje úzkosť.

Geranium esenciálny olej
Gerániový olej zlepšuje náladu, zvyšuje duševnú a fyzickú aktivitu. Gerániový olej priaznivo pôsobí pri úzkosti, psychickej únave, strese, depresii, emocionálnej depresii a pod.

Pomarančový esenciálny olej
Pomarančový olej dobre pôsobí pri nervovom vypätí a úzkosti. Zvyšuje optimizmus, sebavedomie a šarm. Obnovuje auru po ťažkej chorobe a emočnom strese.

Mätový olej
Mätový olej má upokojujúce účinky. Osviežuje a aktivuje duševnú činnosť.

Ingrediencie:

Esenciálne oleje z rozmarínu, levandule, pelargónie, pomaranča, mäty.

Použitie:

Odskrutkujte uzáver. Presuňte inhalátor do nosových dierok a nadýchnite sa. 

V prípade potreby sa 2-3 nadýchnite (inhalujte) do každej nosovej dierky.

Obsah esenciálnych olejov v aroma inhalátore umožňuje jeho používanie po dobu minimálne 3 mesiacov.

Počas tehotenstva sa neodporúča. Nepoužívať u detí mladších ako 2 roky. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Používajte opatrne u detí mladších ako 6 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Balenie: 1 inhalátor v kartónovej škatuľke