logo template4

Aromaterapeutické zmesi pre Aroma difuzéry do auta

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: CarEO
Dostupnosť: na sklade
3.83 bez DPH
4.59 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aromaterapeutické zmesi pre Aroma difuzéry do auta

Jazdíme do práce, do školy, na dovolenku aj v dopravných zápch. Pri každodennom jazdení sa nám na ceste môže zamotať hlava, alebo budeme potrebovať malú pomoc pri dlhých cestách, ktoré sa ťahajú neskoro do noci, alebo máme tendenciu šoférovať lebo musíme. Takže pre väčšinu z nás, okrem vodičov Tesly, sa šoférovanie stalo tak trochu nepríjemnou prácou.
Pár kvapiek esenciálneho oleja však môže byť všetko, čo potrebujete na to, aby ste premenili svoje auto na pokojnú oázu a váš čas za volantom bol viac o ceste, nielen o cieli.
Aromaterapeutické oleje si možno predstavujete ako niečo, čo si môžete vychutnať v pohodlí domova alebo počas kúpeľnej liečby, avšak s trochou starostlivosti a vedomostí možno toto prastaré umenie využiť aj na zlepšenie zážitku z jazdy a na šťastnejší výlet. zdravšie a bezpečnejšie šoférovanie.
 
Objednajte si teda ešte dnes ten najlepší výber aromaterapeutických zmesí esenciálnych olejov do automobilových difúzorov
Len zopár kvapiek môže zmeniť vašu jazdu autom:
 
Sústreď sa a šoféruj: 
Táto osviežujúca kombinácia esenciálnych olejov z rozmarínu, limetky a kadidla vás udrží sviežich a sústredených a môže vám pomôcť robiť dobré rozhodnutia na cestách.
Grand tour:
Táto povznášajúca kombinácia sviežej citrusovej vône May Chang, ovocno-kvetinového Ylang Ylang a pižmových esenciálnych olejov pačuli vám môže pomôcť udržať si silu a vytvoriť veselú atmosféru počas dlhých ciest v každom ročnom období.
Pokojná cesta:
Kombináciou mätovej vône mätového esenciálneho oleja a chladivej citrusovej vône citrónového esenciálneho oleja môže táto zmes pomôcť vyčistiť vašu myseľ a zlepšiť vašu koncentráciu a náladu, môže tiež zmierniť úzkosť, čo môže byť prospešné pre tých, ktorí sú v šoférovaní noví.
Dopravná zápcha:
Ak sa cítite zavalení každodennou rušnou premávkou alebo chcete zvýšiť svoje sústredenie alebo motiváciu, aby ste mohli jazdiť bezpečne, táto krásna zmes sladkej levandule, bylinkovej vône rozmarínu a citrusovo-čerstvého esenciálneho oleja z mandarínky môže byť skvelou voľbou.
Rodinný výlet:
Krásna zmes sladkého, drevitého esenciálneho oleja z cédrového dreva a citrusového, ovocného bergamotového esenciálneho oleja vám môže pomôcť znížiť stres a zvýšiť bdelosť, čo je veľmi užitočné pri rušných cestách s rodinou a priateľmi.
Dlhá cesta:
Táto jasná, pikantná a osviežujúca zmes esenciálnych olejov z mandarínky, grapefruitu a limetky nielenže udrží vaše auto svieže a čisté, ale môže vám tiež pomôcť zvýšiť energiu, zlepšiť náladu a udržať vás sústredených na dlhé každodenné cesty.