logo template4

Antistres, zmiernenie nervového napätia, PhytoPharma, 60 kapsúl

Výrobca: phytopharma
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 25944566
Dostupnosť: vypredané
11.99 bez DPH
14.39 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Antistres, zmiernenie nervového napätia, PhytoPharma, 60 kapsúl

Kapsuly doplnku stravy obsahujú biologicky aktívne rastlinné látky špeciálne vybrané pre kompletnú podporu tela a rýchle zotavenie sa z nepriaznivých účinkov chronického stresu.

Olej z pšeničných klíčkov - má rozsiahle olejové a vitamínové zloženie - obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín E, cholín, inozitol. Priaznivo ovplyvňuje funkciu všetkých orgánov a systémov, ako aj imunitu, fyzickú výdrž a výkonnosť. Aplikuje sa v prípadoch: chudnutie; únava; nervové, kardiovaskulárne a hormonálne poruchy.

Mätový olej (Mentha piperita) - pozitívne ovplyvňuje symptómy stresu ako je nevoľnosť a nepríjemné pocity v čreve, pomáha pri bolestiach hlavy, pomáha odstraňovať napätie hlavy a chrbta.

Olej z medovky lekárskej (Melissa officinalis) - pomáha pri uvoľňovaní nervového napätia, pretože zastavuje záchvaty hystérie a šokového efektu, podporuje kardiovaskulárny systém, podporuje tráviaci systém tým, že pomáha znižovať tvorbu črevných plynov, podporuje reguláciu menštruácie.

Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) - nazývaný rastlinné antidepresívum, priaznivo ovplyvňuje hladinu serotonínu v mozgu a tým pomáha znižovať pocity úzkosti, podráždenosti, osamelosti a únavy, zlepšuje náladu a vnútornú pohodu.

Žihľava (Urtica dioica) - obsahuje vitamín C, karotén, vitamín K, vitamíny skupiny B. Dôležitou súčasťou žihľavy sú makro a stopové minerály - vápnik, fosfor, horčík, železo a meď. Prispieva k elastickým kĺbom, podporuje pečeň a žlčník, podporuje činnosť srdcového svalu a má celkový tonizujúci účinok.

Nechtík lekársky (Calendula officinalis) – podporuje činnosť centrálneho nervového systému; podporuje reflexnú excitáciu, podporuje činnosť srdca.

Rybí olej (Oleum Jecoris Aselli) - prírodný zdroj Omega-3 mastných kyselín, dokosahexaenovej /DHA/ a eikosapentaenovej /EPA/. EPA podporuje srdce a stav buniek, zatiaľ čo DHA pomáha udržiavať dobrú pamäť a podporuje normálne fungovanie celého nervového systému.

Aplikácia:

Potravinárska prídavná látka sa používa ako pomocník pri diéte, ktorá:
- pomáha zmierniť nervové napätie;
- pomôcť zmierniť pocity úzkosti a podráždenosti;
- zlepšuje náladu a osobné pohodlie;
- pomáha znižovať pocit únavy;
- priaznivo ovplyvňuje funkciu všetkých orgánov a systémov, imunitu, fyzickú výdrž a výkonnosť;
- podporuje srdce a podporuje stav buniek;
- zlepšuje pamäť a fungovanie celého nervového systému.

Ingrediencie:

Obsah v 1 kapsule:
Olej z pšeničných klíčkov - 52 mg
Mätový olej - 5 mg
Olej z medovky - 5 mg
Ľubovník bodkovaný - 5 mg
Žihľava - 5 mg
Nechtík - 5 mg
Rybí olej - 112 mg

Pomocné látky: sójový olej, želatína a glycerín

Pokyny:

Jedna kapsula trikrát denne s jedlom.

Kontraindikácie:

Výrobok "Antistres" nesmú užívať osoby alergické na obilniny, pretože obsahuje olej z pšeničných klíčkov a sóju. Alergické zložky sú obsiahnuté v obilí, otrubách a klíčkoch, ale v nerafinovanom oleji možno nájsť mikromnožstvá.

Balenie: 60 kapsúl