€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Antistres, zmiernenie nervového napätia, PhytoPharma, 60 kapsúl

Výrobca: phytopharma
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 25944566
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 11.99
14.39 ks

Antistres, zmiernenie nervového napätia, PhytoPharma, 60 kapsúl

Kapsuly doplnku stravy obsahujú biologicky aktívne rastlinné látky špeciálne vybrané pre kompletnú podporu tela a rýchle zotavenie sa z nepriaznivých účinkov chronického stresu.

Olej z pšeničných klíčkov - má rozsiahle olejové a vitamínové zloženie - obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín E, cholín, inozitol. Priaznivo ovplyvňuje funkciu všetkých orgánov a systémov, ako aj imunitu, fyzickú výdrž a výkonnosť. Aplikuje sa v prípadoch: chudnutie; únava; nervové, kardiovaskulárne a hormonálne poruchy.

Mätový olej (Mentha piperita) - pozitívne ovplyvňuje symptómy stresu ako je nevoľnosť a nepríjemné pocity v čreve, pomáha pri bolestiach hlavy, pomáha odstraňovať napätie hlavy a chrbta.

Olej z medovky lekárskej (Melissa officinalis) - pomáha pri uvoľňovaní nervového napätia, pretože zastavuje záchvaty hystérie a šokového efektu, podporuje kardiovaskulárny systém, podporuje tráviaci systém tým, že pomáha znižovať tvorbu črevných plynov, podporuje reguláciu menštruácie.

Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) - nazývaný rastlinné antidepresívum, priaznivo ovplyvňuje hladinu serotonínu v mozgu a tým pomáha znižovať pocity úzkosti, podráždenosti, osamelosti a únavy, zlepšuje náladu a vnútornú pohodu.

Žihľava (Urtica dioica) - obsahuje vitamín C, karotén, vitamín K, vitamíny skupiny B. Dôležitou súčasťou žihľavy sú makro a stopové minerály - vápnik, fosfor, horčík, železo a meď. Prispieva k elastickým kĺbom, podporuje pečeň a žlčník, podporuje činnosť srdcového svalu a má celkový tonizujúci účinok.

Nechtík lekársky (Calendula officinalis) – podporuje činnosť centrálneho nervového systému; podporuje reflexnú excitáciu, podporuje činnosť srdca.

Rybí olej (Oleum Jecoris Aselli) - prírodný zdroj Omega-3 mastných kyselín, dokosahexaenovej /DHA/ a eikosapentaenovej /EPA/. EPA podporuje srdce a stav buniek, zatiaľ čo DHA pomáha udržiavať dobrú pamäť a podporuje normálne fungovanie celého nervového systému.

Aplikácia:

Potravinárska prídavná látka sa používa ako pomocník pri diéte, ktorá:
- pomáha zmierniť nervové napätie;
- pomôcť zmierniť pocity úzkosti a podráždenosti;
- zlepšuje náladu a osobné pohodlie;
- pomáha znižovať pocit únavy;
- priaznivo ovplyvňuje funkciu všetkých orgánov a systémov, imunitu, fyzickú výdrž a výkonnosť;
- podporuje srdce a podporuje stav buniek;
- zlepšuje pamäť a fungovanie celého nervového systému.

Ingrediencie:

Obsah v 1 kapsule:
Olej z pšeničných klíčkov - 52 mg
Mätový olej - 5 mg
Olej z medovky - 5 mg
Ľubovník bodkovaný - 5 mg
Žihľava - 5 mg
Nechtík - 5 mg
Rybí olej - 112 mg

Pomocné látky: sójový olej, želatína a glycerín

Pokyny:

Jedna kapsula trikrát denne s jedlom.

Kontraindikácie:

Výrobok "Antistres" nesmú užívať osoby alergické na obilniny, pretože obsahuje olej z pšeničných klíčkov a sóju. Alergické zložky sú obsiahnuté v obilí, otrubách a klíčkoch, ale v nerafinovanom oleji možno nájsť mikromnožstvá.

Balenie: 60 kapsúl

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien