logo template4

Antioxidačný olej na tvár a oči

Kód produktu: z SKU2322
Výrobca: handmade naturals
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
14.85
ks

Antioxidačný olej na tvár a oči

100% prírodná a čistá zmes za studena lisovaných olejov na zvlhčenie a vyživenie jemnej oblasti okolo očí, hlbších vrások a suchých oblastí tváre. Zmes za studena lisovaných a nerafinovaných olejov, ktoré sú mimoriadne nabité prírodným antioxidantom vitamín A, B, D, E a mastnými kyselinami. Nerafinovaný šípkový olej je špeciálny olej, mimoriadne bohatý na vitamíny A, B, D, E a mastné kyseliny (33% kyselina linolová a 44% kyselina gama linolénová). Šípkový olej obsahuje veľmi vysoké množstvo prírodného vitamínu A, ktorý pomáha oddialiť účinky starnutia pokožky. Olej sa veľmi odporúča používať na okolie očí, aby sa znížil výskyt vrások, a tvár na redukciu akné alebo iných jaziev a nepravidelnej pigmentácie pokožky. Šípkový olej sa považuje za suchý olej, pretože sa ľahko vpije do pokožky a nezanechá mastné zvyšky. Je to fantastický hydratačný krém na pokožku a rýchlo preniká do suchej alebo poškodenej pokožky. Je dobre znášaný všetkými typmi pleti.

Olej z pšeničných klíčkov je mimoriadne bohatý na prírodný vitamín E. Jojobový olej je veľmi výživný a liečivý olej pri mnohých kožných ochoreniach, ako je dermatitída, ekzém, psoriáza a zápaly. Je prirodzene bohatý na vitamíny A, B1, B2, B6, E, kyselinu myristovú a rastlinný vosk (napodobňuje kolagén). Jojobový olej je vyrovnávací olej a je vhodný pre všetky typy pleti.

Šikovný roll-on dávkovač na uhladenie a výživu na cestách. Majte ho v kabelke a nanášajte raz alebo dvakrát denne alebo podľa potreby, aby ste dodali pokožke na tvári zdravú podporu. NESCENTOVANÝ

Vegan
 - žiadne testy na zvieratách

Ingredients:

Cold-pressed unrefined Rosehip seed oil, Jojoba oil , Wheat germ oil and nothing else.

12 ml

 

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien