logo template4

Ambrózia, ovocný čaj, 20 filtračných vreciek

Výrobca: vantea
Záručná doba:: 08/2024
Kód: zdr 38052321
Dostupnosť: skladom 1 ks
1.58 bez DPH
1.89 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ambrózia, ovocný čaj, 20 filtračných vreciek

- 100% prírodný produkt
- Bez konzervačných látok! 
- Vhodné pre celú rodinu

Čaj "Ambrózia" je chutný a zdravý nápoj vhodný pre celú rodinu. Obsahuje kvet ibišteka, plod arónie a višne.

Ibištek
Ibištekový čaj je rubínovo-červený a má kyslú chuť. Preto je známy aj ako kyslý čaj a chuťou pripomína brusnice. Ibištekový čaj má nízky obsah kalórií a neobsahuje kofeín.

Červená farba ibišteka je spôsobená vysokým obsahom antokyánov - pigmentov so silným antioxidačným účinkom bohatých na čaj a rastlinu. Obsahuje vysokú koncentráciu bioflavonoidov, vitamínu C, ďalších vitamínov a minerálov, ovocných kyselín a aminokyselín.

Arónia 
Ako už bolo spomenuté vyššie, arónie majú vysoký obsah vlákniny, čo znamená, že uľahčujú hladké trávenie efektívnym pohybom potravy cez črevá. Zväčšením stolice môže vláknina pomôcť odstrániť zápchu, hnačku, kŕče, nadúvanie a celkové žalúdočné ťažkosti. Organické zlúčeniny v arónii tiež chránia črevá pred nebezpečnými baktériami vďaka svojej prirodzenej imunite posilňujúcej a antioxidačnej aktivite.

Toto je určite najdôležitejší aspekt arónie, vzhľadom na to, že v tomto jednom druhu ovocia sú natlačené desiatky rôznych antioxidantov! Od kvercetínu, epikatechínu, kyseliny kávovej a malvidínu až po luteín, zeaxantín a karotén, arónie poskytujú obrovské množstvo antioxidačnej ochrany, ktorá môže zlepšiť vaše celkové zdravie odstránením voľných radikálov z krvného obehu, kože, očí, orgánov a tkanív, ktoré môžu pokúšať sa spôsobiť mutáciu zdravých buniek. Silná aktivita antokyanov a flavonoidov je jednou z najpôsobivejších a jedinečných schopností tohto kyslého ovocia.

Ingrediencie:

Kvet ibišteka, plod arónie, vičňa ako dochucovadlo.

Bez konzervačných látok! Farbivá neobsahuje!

Spôsob prípravy:

Filtračné vrecko zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte asi 3-5 minút odstáť. Sladenie je voliteľné. Vhodné je používať prírodné sladidlá ako je sévia alebo javorový sirup.

Balenie: 20 filtračných vrecúšok x 2 g (40 g)