logo template4

Výživný a ochranný krém na ruky s olivovým olejom, 100 ml

Výrobca: Ingrid - Vollaré - SkinUp
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: jgs 19-vp209 b
Dostupnosť: skladom 1 ks
1.33 bez DPH
1.59 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Výživný a ochranný krém na ruky s olivovým olejom, 100 ml

Krém na ruky a nechty – s včelým voskom a olivovým olejom
Výživný a ochranný krém na ruky a nechty - určený pre každodennú starostlivosť, najmä na suchú pokožku rúk. Včelí vosk vytvára ochranný filter, ktorý zabraňuje nadmernej strate vody z pokožky, vďaka čomu hydratuje a vyhladzuje a eliminuje pocit drsnosti. Olivový olej má vynikajúce ukľudňujúce a regeneračné vlastnosti.

Výživný a ochranný krém na ruky od Vollare Cosmetics bol navrhnutý pre každodennú starostlivosť o pokožku rúk a nechty. Prípravok zaisťuje zosilňujúci účinok pre všetky typy pleti a odporúča sa najmä pre suchú pleť. Včelí vosk vytvára ochranný film, vyživuje pokožku a bráni pocitu vysušovania. Olivový olej má silné upokojujúce a regeneračné vlastnosti.
Výživný a ochranný krém na ruky a nechty Vollaré Cosmetics je určený pre každodennú starostlivosť o všetky typy pokožky, najmä o tú suchú.

Moderné zloženie dokonale uvoľní a zjemní vaše ruky. Včelí vosk vytvára ochranný film, ktorý zabraňuje nadmernej strate vody z pokožky, vďaka čomu je hydratovaná a hladká, odstraňuje pocit drsnosti. Olivový olej má vynikajúce upokojujúce a regeneračné vlastnosti. Ruky sú dokonale upravené a majú zamatový nádych.

Krém po vstrebaní zanecháva príjemnú vôňu.

Ideálne na boj proti účinkom opakovaného alebo intenzívneho používania hydroalkoholového gélu.

Návod na použitie: Naneste malé množstvo krému na očistenú pokožku rúk a nechtov. Jemne masírujte. Použite podľa svojich potrieb.

Kapacita: 100ml