logo template4

Virgin Bambucké maslo

Cena 14.75
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU1908
Výrobca: zoya
: 24 mesiacov
ks

Virgin Bambucké maslo


Bambucké maslo je šetrné a účinné na zvlhčovanie. Obsahuje kyselinu olejovú, nasýtenú mastnú kyselinu, ktorá je vysoko kompatibilná s kožným tukom, ktorý sa prirodzene vytvára v našej pokožke, čo znamená, že sa ľahko vstrebáva a podľa všetkého pomáha vstrebávať ďalšie účinné látky.
 
Pri použití v tuhej forme pomáha bambucké maslo prirodzene konzervovať výrobky ako súčasť odborne vyváženej receptúry. To sa dosahuje tvrdým bambuckým maslom, ktoré vytvára pevnú emulziu, ktorá nenecháva mikróbom priestor na pohyb a rast. To znižuje množstvo voľnej vody v produkte, prirodzene udržuje produkty čerstvé a dodáva pokožke celý rad výhod.

Bambucké maslo lisované za studena je známe svojimi výnimočnými zvlhčujúcimi vlastnosťami. Hĺbkovo hydratuje a zjemňuje pokožku a chráni ju pred vyschnutím. Bambucké maslo je prirodzene tvrdé a jeho štruktúra sa môže líšiť v závislosti od teploty. Keď sa zahreje nad telesnú teplotu, bude sa jemne topiť a po ochladení znova tuhne. Vhodný pre suchú, zrelú a citlivú pokožku.

Používanie bambuckého masla v starostlivosti o pleť možno vysledovať až po tisícročia. Svetelná krása nerfertiti, kráľovnej starovekého Egypta, bola pripísaná hydratačným účinkom bambuckého masla. 
 
Dnes je súčasťou širokej škály výrobkov starostlivosti o pleť a vlasy. Bambucké maslo je skutočne najlepším priateľom vašej pokožky. Tu je dôvod, prečo: -
 
Bambucké maslo, ktoré je známe svojimi zvlhčujúcimi účinkami a proti starnutiu. Okrem toho, že chráni vašu pokožku pred škodlivými účinkami znečistenia a dehydratácie, stimuluje produkciu kolagénu (my všetci starneme). S piatimi esenciálnymi mastnými kyselinami pomáha bambucké maslo tiež minimalizovať vplyv voľných radikálov na pokožku, čím sa znižuje výskyt jemných línií a vrások. Výsledok? Žiarivá pleť!
 
Liečenie a upokojenie
 
Vitamín A, ktorý sa nachádza v bambuckom masle, je známy svojimi liečivými vlastnosťami a používa sa na liečbu kožných ochorení, ako je dermatitída a ekzém, ako aj drobných škvŕn. Pomáha tiež znižovať výskyt nežiaducich strií - ale je toho viac. Bambucké maslo obsahuje tiež vitamín E, ktorý je známy svojimi protizápalovými vlastnosťami. Medzi ďalšie kožné stavy, ktoré majú z tohto prirodzeného zvlhčovača úžitok, patrí psoriáza, vyrážka, akné, menšie rezy a popáleniny a alergie spôsobené uhryznutím hmyzom. Zanedbaná, suchá alebo popraskaná pokožka na pätách a chodidlách vám tiež prinesie toľko potrebnej podpory pri každodennej aplikácii bambuckého masla.
 
To nie je všetko! Bambucké maslo ponúka ešte viac výhod: -
 
Ako celonočné telové maslo oživuje extra suchú pokožku.
Ako pleťové mlieko po kúpeli, najmä pri aplikácii bezprostredne po sprche alebo vani na zaistenie vitálnej vlhkosti.
Ako vlasová maska ​​prináša späť vitalitu a lesk.
Pri liberálnej aplikácii pomáha zmierňovať bolesti svalov po tréningu podporovaním odstraňovania toxínov, ktoré vedú k bolestivosti svalov.
 
Bambucké maslo ako základná zložka pre starostlivosť o pleť posilňuje, chráni, hydratuje, upokojuje a uzdravuje vašu pokožku - a je 100% prírodná!

Ako použiť:
Naneste malé množstvo na tvár a telo. Tavte v dvojitom kotli pod 40 ° C, aby ste ho mohli ľahko nanášať.
Zloženie (INCI):
*Butyrospermum parkii butter (Shea Butter)
* Certifikovaná organická zložka
150g

Virgin Shea Butter, Zoya Goes Pretty ®,  150 g


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien