€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Valček na tvár Nefrit

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: GemFR-04
Dostupnosť: na sklade
15.75 bez DPH
18.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Valček na tvár Nefrit

Nefritový tvárový valček je starodávny kozmetický a wellness nástroj určený na jemnú masáž tváre, na stimuláciu krvného obehu, povzbudenie lymfatickej drenáže a minimalizovanie opuchov. Nefritový krištáľ prepožičiava hlboký relaxačný účinok a pomáha upokojiť pokožku a dodáva jej zdravý lesk. Nefrit je známy ako kameň šťastia, pretože zväčšuje energiu lásky, bohatstva a zdravia. Nefrit je spojený so srdcovou čakrou, ktorá podporuje sebalásku a liečenie.
Nefrit je považovaný za kameň večnej mladosti. Metafyzicky nesie liečivú energiu, ktorá prináša harmóniu a rovnováhu. Tradične sa verilo, že má liečivé vlastnosti a podporuje rovnováhu a pokoj mysle a tela. Staroveký čínsky nástroj vyrobený z prírodného kameňa, ktorý bol súčasťou rituálov starostlivosti o pleť už v 7. storočí, nefritový tvárový valček je určený na masáž tváre pre pocit chladenia, protizápalový a lymfodrenážny účinok.
 
Zažite liečivý dotyk 100% autentického a prírodného nefritového kameňa. Tento krásne navrhnutý tvárový valček je ideálnym nástrojom na poskytnutie jemnej a účinnej masáže celej oblasti tváre a krku. Použitie masážneho nefritového valčeka často pomáha uvoľniť napätie uložené vo vašej tvári. Jemný tlak a pohyb tiež podporujú cirkuláciu, ktorá vypĺňa a spevňuje pokožku a dodáva vám žiarivú tvár.
 
HISTÓRIA 1000 ROKOV: Nefritový tvárový valček má históriu staršiu ako 1000 rokov. V minulosti mohli mať takúto kozmetickú pomôcku len tie najbohatšie a najmocnejšie ženy svojej doby. Používa sa na zvýraznenie prirodzenej krásy. Číňania nefritový kameň označujú ako „kameň neba“, ktorý predstavuje zdravie, bohatstvo, dlhovekosť a prosperitu.
STIMULUJE CIRKULÁCIU A UDRŽUJE NAPNUTÚ POKOŽKU: Je určený na zlepšenie krvného obehu a stimuluje tlakové body tela, aby sa uvoľnili toxíny a pokožka bola zdravá. Prístroj zlepšuje cirkuláciu, aby sa otvorili tie oblasti, kde sa začali hromadiť vrásky. Zlepšuje pružnosť a tonizáciu pokožky.
 
OMLADZUJE A LIEČI POKOŽKU | VYHLADZUJE JEMNÉ LINIE: Pomáha zlepšovať krvný obeh vysielaním prospešných energetických vĺn do hlbokých tkanív. Nefrit má schopnosť prirodzene liečiť pokožku, aby bola zdravá vďaka lepšej cirkulácii a využívaniu živín. Poskytuje vám vylepšenú krásu s väčšou sebadôverou, aby ste žili život naplno. Pomáha tiež sťahovať póry.
ZLEPŠUJE NÁLADU, VYTVÁRA POZITÍVNU ENERGIU všade okolo vás. Všimnite si, o koľko lepšie sa cítite po minúte alebo dvoch s nefritovým rollerom. Tento špeciálny krištál je známy tým, že napĺňa ľudí pozitívnou energiou, ktorá pomáha rozptýliť úzkosť a obavy a zároveň vytvára liečivú relaxáciu. Používajte pravidelne pre trvalé viditeľné zlepšenie. Osloboďte svoju prirodzenú krásu!
 
VÝHODY
Znižuje zápal
Uvoľňuje svaly tváre
Zvyšuje mikrocirkuláciu
Minimalizuje opuchy a redukuje jemné linky
Starostlivosť o pleť: opuchy, jemné linky a vrásky a strata pevnosti a pružnosti
 
Čo ešte potrebujete vedieť: Okrem zlepšenia celkového zdravia a žiarivosti pokožky môže rolovanie tváre ponúknuť množstvo výhod. Znižujú opuchy tváre, podporujú odvodnenie z tváre a zmierňujú napätie tváre a čeľuste. Valček je obojstranný s veľkým koncom pre široké povrchy a menším koncom pre ťažšie dostupné oblasti ako pod očami a oblasť brady.
Táto jemná masáž stimuluje lymfatický systém, znižuje opuchy a spevňuje kontúry tváre, pomáha odvádzať z pokožky toxíny a celkovo podporuje elasticitu a krásny žiarivý vzhľad pokožky. Odporúčame použiť 2x denne na vyčistenú pleť.

Ako používať:  Masáž valčekom začíname v dolnej časti krku, kde postupujeme pohybmi smerom nahor. Bradu masírujeme smerom nahor a okolo pier po stranách tiež smerom nahor. Ďalej tvár masírujeme v oblasti nosa smerom dolu od koreňa nosa a k lícnym kostiam, od stredu ku krajom tváre. Čelo masírujeme v oboch smeroch, vertikálne aj horizontálne. Oblasť okolo očí masírujeme menšou časťou valčeka vždy smerom von (ku spánkom). 

Každý valček na tvár sa dodáva v opakovane použiteľnom obale, ktorý slúži aj ako miesto na uloženie kozmetického nástroja po rituále masáže tváre.
Rozmery 15x6x2.5 (cm), 0.225L, 0.338Kg/L