€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Sibírska chaga s aróniou a ibištekom, 250 g

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 84935822
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 16.58
19.90 ks

Sibírska chaga s aróniou a ibištekom, 250 g

- 100% prírodný produkt
- Obsahuje sibírsku chagu a bulharskú Aróniu
- Má silný imunostimulačný účinok

Huba Chaga má skutočne pôsobivý obsah antioxidantov. Chaga má nízky obsah kalórií, vysoký obsah vlákniny, neobsahuje tuky, cukor a sacharidy.

Užitočné vlastnosti sibírskej chagy:

Prevencia rakoviny
Početné laboratórne štúdie preukázali, že Chaga má vplyv na potlačenie progresie rakovinových buniek.

Štúdia publikovaná v časopise „World Journal of Gastroenterology“ skúma účinky huby Chaga na bunky rakoviny pečene. Vedecký článok odhaľuje, že chaga zabraňuje množeniu rakovinových buniek, čo robí z huby prírodný prostriedok na rakovinu pečene.

Výkonný stimulátor imunity
Huba Chaga má antivírusový účinok na ľudskú imunodeficienciu (HIV) typu 1. Chaga pôsobí priaznivo, pokiaľ ide o vírus hepatitídy C. Chaga sa tiež používa ako zložka pri vývoji nových antivírusových liekov.

Bojujte proti zápalovým procesom
Huba Chaga je osvedčený produkt, ktorý bojuje proti zápalom. Konzumácia Chaga zmierňuje zápal spôsobený ulceróznou kolitídou. Chaga pôsobí protizápalovo v hrubom čreve.

Užitočné vlastnosti bulharskej arónie (arónia):

Pomoc pri trávení
Ako už bolo spomenuté vyššie, arónia obsahuje vysoké množstvo vlákniny, čo znamená, že uľahčuje hladké trávenie efektívnym pohybom potravy v črevách. Vďaka zväčšeniu stolice môže vláknina pomôcť eliminovať zápchu, hnačky, kŕče, nadúvanie a všeobecné žalúdočné ťažkosti. Organické zlúčeniny arónie tiež chránia črevo pred nebezpečnými baktériami vďaka svojej prirodzenej imunitnej podpore a antioxidačnej aktivite.

Antioxidačná kapacita
Toto je určite najdôležitejší aspekt arónie, pretože v tomto jednom druhu ovocia sú napchaté desiatky rôznych antioxidantov! Od kvercetínu, epikatechínu, kyseliny kávovej a malvidínu až po luteín, zeaxantín a karotén poskytujú arónie obrovské množstvo antioxidačnej ochrany, ktorá môže zvýšiť vaše celkové zdravie elimináciou voľných radikálov v krvi, pokožke, očiach, orgánoch a tkanivách, ktoré môžu spôsobiť mutáciu zdravých buniek. Silná aktivita antokyanov a flavonoidov je jednou z najpôsobivejších a jedinečných schopností tohto ovocia.

Strata váhy
Arónia má nízky obsah kalórií a tukov, napriek tomu obsahuje vlákninu a množstvo výživných látok. Ak sa snažíte cítiť sýtosť a zostať zdraví, bez toho, aby ste priberali nejaké to kilo navyše, arónia môže byť vynikajúcou diétnou pomôckou.

Užitočné vlastnosti ibišteka

Ajurvédska tradičná medicína v Indii už po stáročia používala ibištek na mnohé choroby.

Červená farba ibišteka je spôsobená vysokým obsahom antokyanov - pigmentov so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje vysokú koncentráciu bioflavonoidov, vitamín C, ďalšie vitamíny a minerály, ovocné kyseliny a aminokyseliny.

Ibištek priaznivo pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu, pomáha srdcovým funkciám, znižuje krvný tlak a priaznivo pôsobí na depresie.

Zloženie:

Sušená sibírska chaga (Inonotus obliquus), Aronia, Hibiscus.

Výživová hodnota na 100 g:

Energetická hodnota: 779 kJ / 190 kcal
Tuk: 1,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5 g
Sacharidy: 12,8 g
z toho cukry: 0,5 g
Bielkoviny: 3,6 g
Soľ: 0,03 g

Spôsob prípravy:

Do 400 ml horúcej vody vložte 4 čajové lyžičky čaju sibírskej chaga. Maximálna teplota by mala byť 75 ° C.

Pre najlepší výsledok počkajte 5 až 7 minút.

Oslaďte medom, originálnym kanadským javorovým sirupom, stéviou alebo iným sladidlom.

Vychutnajte si bohatú chuť a úžasnú arómu horúceho nápoja.

Balenie: 250 g

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien