logo template4

SADA ELIXIR MLADOSTI S KOENZÝMOM Q10

Cena 18.90
Dostupnosť: na objednávku
Kód produktu: a 1043
Výrobca: aroma
: 24 mesiacov
ks

SADA ELIXIR MLADOSTI S KOENZÝMOM Q10

Žiarivá a viditeľne omladená pokožka vďaka tejto mladistvej kúre s koenzýmom Q10 a jemnou vôňou ruže. Je veľmi bohatá na koenzým Q10, ktorý je známy svojimi vynikajúcimi antioxidačnými a anti-aging vlastnosťami, a na oleje z čerešní a malín, ktoré sú ochranné aj regeneračné. Toto vzácne ošetrenie dodá vašej pokožke skutočný mladistvý vzhľad. Naučte sa, ako si ľahko vyrobiť domácu kozmetiku pomocou krabičiek s receptami Aroma.

Táto škatuľa obsahuje všetko, čo potrebujete na výrobu  svojho pleťového elixíru s koenzýmom Q10.

Vymažte príznaky starnutia a odhalte žiarivosť svojej pokožky pomocou tohto ošetrenia tváre koncentrovaného v anti-aging a regeneračných aktívnych zložkách . Synergie z piatich organických rastlinných  olejov -  čerešne, maliny, rakytník rešetliakový, ibištek, a granátové jablko -  mimoriadne bohatý na antioxidanty spojí s koenzýmom Q10, výkonný proti voľným radikálom účinnou látkou , aby sa zachovala mladosť a vitalita pokožky. 

3 INGREDIENCIE 

Vzácny organický olej na tvár 50 ml   Kozmetická aktívna zložka Koenzým Q10 5 ml

Vzácny organický olej na tvár 50 ml

Tento vzácny olej prírodného pôvodu, čerešňa, malina, granátové jablko, ibištek a rakytník, je kokteilom 5 vzácnych organických rastlinných olejov , mimoriadne bohatých na antioxidanty . Skutočný koncentrovaný elixír mladosti , toto regeneračné a anti-aging ošetrenie odhaľuje jas pleti , spevňuje a regeneruje kožné bunky pre viditeľne mladšiu pleť .   

 

Kozmetická aktívna zložka Koenzým Q10 5 ml

Tento silný prírodný koenzým bojuje proti starnutiu. Je známe, že bojuje proti známkam predčasného starnutia pokožky v dôsledku oxidatívneho stresu, najmä ak je pleť vystavená slnečnému žiareniu.

         
Organický éterický olej Ho Wood 2 ml    

Organický éterický olej Ho Wood 2 ml

Esenciálny olej Howood, veľmi podobný ružovému drevu, ponúka rovnaké revitalizačné  a  čistiace vlastnosti   na pokožke. Esenciálny olej z dreva Ho sa tak používa na  boj proti prejavom starnutia pokožky .

 

 

BALENIE, DOPLNKY A VYBAVENIE

 Príjemný štítok na identifikáciu vášho výtvoru

 Pekná receptová karta


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien