logo template4

Ruženín - Indické Náhrdelníky z Drahých Kameňov - viac druhov

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: IGJ-06
Dostupnosť: na sklade
12.08 bez DPH
14.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Ruženín - Indické Náhrdelníky z Drahých Kameňov - viac druhov

Krásny, jemný, svetloružový odtieň kryštálu odráža jemnú povahu náhrdelníka. Ružový kremeň sa nazýva "kameň srdca", pretože symbolizuje večnú lásku k sebe a ostatným.
Hovorí sa, že je účinný pri priťahovaní novej lásky, romantiky a intimity alebo pri vytváraní užšieho puta s rodinou či priateľmi.
Pri nosení vraj vylepšuje a priťahuje lásku prakticky v každej situácii.
Ružový kremeň je upokojujúci a pomáha zmierniť bolesť srdca a zmierniť osamelosť. Pomáha pri hľadaní bezpodmienečnej lásky, vnútorného pokoja a odpustenia. Tento kameň lieči emocionálne telo a pomáha človeku pochopiť svoje pravé ja.
Ruženín sa používa ako symbol lásky už od roku 600 p.n.l. Verí sa, že otvára vaše srdce, aby ste prijali lásku, nové vzťahy alebo posilnili putá s rodinou a priateľmi. Ruženín je známy ako „Kameň lásky“ a hovorí sa o ňom, že vám prináša tú najdôležitejšiu lásku zo všetkých – sebalásku. Noste tento náhrdelník, aby ste do vzťahov dodali láskyplnú energiu a dôveru, napravili zlomené srdce alebo jednoducho pritiahli viac lásky do vášho života. Zaslúžite si nekonečné množstvo bezpodmienečnej lásky. Máte silu nasledovať svoje srdce do jeho božského cieľa.

Čakry:
Srdcová čakra

Afirmácie:
Som naplnený láskyplným súcitom so sebou samým a ostatnými.

Prívesok z ružového kremeňa je krištáľom bezpodmienečnej lásky a kameňom srdca. Tento prívesok je vyrobený z masívneho kusu ružového kremeňa, ktorý bol vybraný pre svoju kvalitu a romantické vlastnosti. 

Výhody:

● Posilňuje romantický alebo milostný vzťah

● Inšpiruje jemné túžby a vášnivú kreativitu

● Pôsobí ako stimulant, podporuje túžbu a blízkosť medzi vami a vaším partnerom.

● Pomáha uvoľniť potlačené negatívne emócie

● Zvláda hádky a medziľudské spory.

● Pestuje pocit pokoja, vnútorného pokoja a sebaliečenia,

● Pomáha pri liečbe porúch príjmu potravy a iných ochorení súvisiacich so stresom

● Pomáha pri pôrode, ťažkom tehotenstve a popôrodných problémoch.

Ruženín je vynikajúci drahokam na liečenie srdca. Je to prírodný liek, ktorý možno použiť na liečbu akéhokoľvek problému, ktorý si vyžaduje emocionálne liečenie. Ruženín je ružový krištáľ, ktorý nesie veľmi jemnú a upokojujúcu energiu. Poskytuje útechu každému, koho srdce bolo zranené.
Ruženín vyživuje púčik v našich srdciach, ktorý čaká na rozkvet a zdieľanie svojej krásy so svetom. Tento kryštál šíri lásku a vyžaruje upokojujúcu energiu. Ružový kremeň poskytuje posolstvo, že v žiadnej situácii sa netreba ponáhľať, vnáša do emócií pokoj a jasnosť a navracia myseľ do harmónie po chaotických alebo krízových situáciách.

Naše krásne náhrdelníky sú vyrobené zo strieborne plisovanej medi a prírodných kameňov. Každý je jedinečný, pretože žiadne dva kamene nie sú rovnaké. 

Môžete vybrať zo 4 rôznych designov: Strom Života, Špirála, Kaskáda a Fľaška. Náhrdelníky z drahých kameňov budú výborné ako darček k narodeninám alebo výročiu, rovnako ako darček len tak pre niekoho na kom Vám záleží. Bez ohľadu na vek obdarovaného si ľahko vyberiete ten správny typ a štýl.

Pôvod  India
Váha 0,02Kg /kus
Rozmery 3,5x1x1 (cm), 0,004L, 5,714Kg/L
Materiály/Zloženie Silver Plated, Gemstones