€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Ricínový olej - 50 ml Adams

- 30%
Výrobca: adams
Záručná doba:: 05/2023
Kód: N 6424842003236
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 3.44
4.13 ks
Pôvodná cena 5.90, Zľava 30 %

Ricínový olej - 50 ml Adams 

Ricínový olej je bezfarebný alebo svetložltý olej extrahovaný zo semien rastliny Ricinus communis. Už stovky rokov sa používa na vnútorné aj vonkajšie použitie, pri mnohých neduhoch a zdravotných problémoch. Nami predávaný produkt je výhradne na kozmetické použitie.

Niektoré z jeho výhod ako kozmetického výrobku sú:

Lieči akné
Kyselina ricínolejová v ricínovom oleji pôsobí tak, že inhibuje vírusy a baktérie, vďaka čomu dokáže preniknúť hlboko do pokožky a je účinným prostriedkom na liečbu akné.

Udržuje pokožku hladkú a mladú
Ricínový olej funguje lepšie ako akýkoľvek krém proti starnutiu zakúpený v obchode. Večer pred spaním vmasírujte malé množstvo okolo očí a ráno ich umyte veľkým množstvom vody.

Lieči a predchádza zjazveniu
Ricínový olej prenikne hlboko do tkanív, aby pomaly rozpustil zjazvené tkanivo. Je úžasné, že dokáže rozlíšiť medzi zdravými a abnormálnymi bunkami.

Zabraňuje vypadávaniu vlasov a napomáha ich regenerácii
Antibakteriálne a antifungicídne vlastnosti kyseliny ricínolejovej chránia pokožku hlavy a vlasy pred infekciami, ktoré môžu spôsobiť vypadávanie vlasov. Omega-9 mastné kyseliny v ricínovom oleji tiež vyživujú vlasy a pokožku hlavy a zabraňujú ich vysušovaniu.

Udržuje vaše vlasy krásne a lesklé
Ricínový olej je zvlhčovač, pretože priťahuje vlhkosť k vlasom a pokožke. Ak ho nanesiete na vlasy, budú pôsobiť jemne, lesklo a silne.

Zmäkčuje alebo dokonca odstraňuje kurie oká
Ricínový olej zmäkčuje hrubú alebo zhrubnutú pokožku vrátane mozoľov a kurích ôk. Ak chcete liečiť kurie oká, naneste si na nohy ricínový olej a pred spaním si vezmite bavlnené ponožky.

Lieči kožné infekcie (ako je atletická noha a impetigo)
Na postihnuté miesto priložte handričku namočenú v ricínovom oleji. Ak je postihnutá oblasť malá, môžete použiť náplasť s niekoľkými kvapkami ricínového oleja.

Zabraňuje vzniku strií
Vtierajte si malé množstvo ricínového oleja na brucho a stehná denne, aby ste zabránili vzniku strií počas tehotenstva alebo v období priberania.

Odstráňte bradavice
Každý večer potierajte bradavice ricínovým olejom.Úplné zahojenie prebieha v dlhšom období a bez jaziev.

Tu je nápad na vyskúšanie: ak chcete, aby boli vaše mihalnice hustejšie a dlhšie, použite ricínový olej!

Ricínový olej sa aplikuje na mihalnice každý večer pred spaním a nasledujúce ráno si tvár dôkladne umyte. Na uľahčenie aplikácie môžete použiť zubnú kefku zo staršej maskary.

Zloženie:
Ricínový olej (Ricinus communis

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien