logo template4

Prášok Cassia Obovata / Senna 100g

Výrobca: henna fox
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: z SKU4805
Dostupnosť: na sklade
4.83 bez DPH
5.79 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prášok Cassia Obovata / Senna 100g


Cassia (Cassia obovata) má výnimočné vlastnosti ako prírodný kondicionér na vlasy, vyživuje a zanecháva vlasy silné, lesklé a žiarivé! Je vhodná pre ľudí, ktorí nechcú meniť farbu, pretože môžé dať svetlé zlaté odtiene iba najsvetlejším vlasom. Cassia je tiež známa ako bezfarebná hena.
 
Ako použiť:
Maska na vlasy:
Cassia sa zmieša s horúcou vodou alebo harmančekovým čajom, aby sa dosiahla konzistencia hustej pasty. Môžete pridať ďalšie prísady, ako napríklad kondicionér na vlasy alebo med. Rozdeľte vlasy na časti a aplikujte zmes rovnomerne na vlasy. Vlasy zabalte a prikryte teplou utierkou. Nechajte masku na vlasoch 1 hodinu, umyte ju veľkým množstvom vody. Pre ľahšie rozčesanie použite kondicionér na vlasy. . Opakujte po mesiaci pre husté, lesklé a zdravé vlasy.
 
Pre blond vlasy:
Dodá jemným zlatým odtieňom blond farbu. Cassia sa zmieša s pomarančovým džúsom alebo harmančekovým čajom, aby sa dosiahla konzistencia hustej pasty. Prikryte a nechajte zmes stáť 12 hodín. Rozdeľte vlasy na časti a aplikujte zmes rovnomerne na vlasy. Vlasy zabalte a prikryte teplou utierkou. Nechajte masku na vlasoch 3 hodiny. Dôkladne opláchnite vodou.
 
Ak chcete dosiahnuť farebné a svetlé červenkasto-koňakové odtiene, môžete pridať 1 až 2 lyžice henny na 100 g cassia.
obsah:
Cassia obovata
100 g