logo template4

Prasličkový olejový macerát posilňuje vlasy a nechty 50 / 100 ml

vyberte veľkosť:
50 ml2 5.900
100 ml2 8.490
Výrobca: efiore
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: e 5903890444822
Dostupnosť: skladom +4
Cena bez DPH: 4.92
5.90
ks

Prasličkový olejový macerát posilňuje vlasy a nechty 50 / 100 ml

Prírodný macerát z prasličky roľnej, ľahký olej na báze slnečnicového oleja posilňuje vlasové cibuľky a vlasy, chráni pokožku a regeneruje nechtovú platničku

Prírodný macerát vyrobený maceráciou Equisetum arvense počas 6 týždňov v slnečnicovom oleji lisovanom za studena. Bylina praslička roľná obsahuje saponín, steroidný ekvivitín, flavonoidy, fenolové kyseliny – kyselinu kávovú a rozpustné zlúčeniny kremíka. Má protizápalové, tesniace, adstringentné a mineralizujúce vlastnosti. Používa sa na obklady na ťažké rany, vredy, popáleniny a modriny. Praslička roľná má čistiaci účinok na pokožku, je nápomocná pri starostlivosti o akné a kožné škvrny. Ovplyvňuje elasticitu a odolnosť epidermis. Kremík prítomný v maceráte sa používa pri rôznych zápaloch, rosacei, kožných ochoreniach, mykózach, lupinách, lámavosti nechtov a iných. Olej znižuje vypadávanie vlasov, posilňuje cibuľky, robí vlasy pevnejšími, hladšími a lesklejšími.

Praslička roľná je obľúbená rastlina, ktorá rastie na poliach a v záhradách. Hoci existuje veľa odrôd prasličky, na liečebné účely je vhodná iba jedna - praslička roľná. Prírodná medicína využíva výhonky prasličky, ktoré vyzerajú ako rybia kosť. Práve tieto výhonky obsahujú najväčšie množstvo kremíka, prvku, vďaka ktorému má praslička svoje zdraviu prospešné vlastnosti. Praslička roľná je jednou z najdôležitejších bylín v starostlivosti o vlasy. Pravidelné používanie macerátu na vlasy a vlasovú pokožku výrazne znižuje vypadávanie vlasov, tvorbu lupín a nadmerné mastenie.

Slnečnicový olej - jeden z najlepších a najstabilnejších olejov používaných v kozmetike pre starostlivosť o telo a vlasy. Dokonale vyhladzuje, okamžite zjemňuje a hydratuje pokožku, je veľmi jemný, ideálny pre citlivú pokožku. Slnečnicový olej je bohatý na vitamíny a minerály, kyselinu linolovú – nevyhnutnú pre správne fungovanie bunkovej membrány, ako aj kyselinu palmitovú a palmitolejovú. Obsahuje proantokyanidíny, ktoré sú účinnými antioxidantmi. Redukciou voľných radikálov zabraňujú starnutiu pokožky a znižujú negatívne účinky slnka na pokožku.

Aplikácia:

- na premastenie vlasov a vlasovej pokožky na niekoľko hodín pred umytím

- pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre a tela namiesto krému

- na kúpanie, pre hydratáciu a elasticitu pokožky

- ako kondicionér na nechty na každodenné použitie

Zloženie: helianthus annuus seed oil, equisetum arvense extract

Kapacita 50 / 100 ml fľaša z tmavého skla s pohodlnou pumpičkou

Skladujte na tmavom mieste


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien