€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

"Pláž" - Kozmetický balíček

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: bal 902
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 28.25
33.90 ks

"Pláž" - Kozmetický balíček

Kozmetický balíček "Pláž" obsahuje: Kakaové maslo, Hydratačný olej na opaľovanie - 25SPF, Hydratačné mlieko na opaľovanie - 50SPF, Olej na opaľovanie

Kakaové maslo 300 g

Kakaové maslo je široko používané v kozmetickom priemysle, ako aj v rade kúpeľných procedúr. Kakaové maslo je súčasťou mnohých pleťových vôd a krémov.

Kakaové maslo má skvelé hydratačné vlastnosti a neurobíte chybu, ak ho budete používať častejšie. Kakaové maslo pomáha opáliť pokožku tým, že jej dodáva zdravé, rovnomerné opálenie bez toho, aby spôsobovalo popáleniny, a upokojuje ju, ak už je spálená.

Hydratačný olej na ochranu pred slnkom - 25SPF - 150 ml

Olej na ochranu pred slnečným žiarením 25SPF, zaisťuje spoľahlivú ochranu pred škodlivým vplyvom UVA a UVB slnečných lúčov. Výživné zloženie obohatené o D-panthenol a Aloe Vera. Vodeodolné, fotostabilné zloženie bez alergénov.

Hydratačné mlieko na ochranu pred slnkom - 50SPF - 150 ml

Hydratačné opaľovacie mlieko - 50SPF, ktoré zaisťuje spoľahlivú ochranu pred škodlivými vplyvmi UVA a UVB slnečných lúčov. Výživné zloženie obohatené o D-panthenol a Aloe Vera. Vodeodolné, fotostabilné zloženie bez alergénov.

Opaľovací olej s kakaom a kokosom 200 ml

Opaľovací olej pomáha získať rýchle a dlhotrvajúce a zdravé opálenie. Produkt obohatený o prírodný kokosový a kakaový olej udržuje vlhkosť pokožky, podporuje pružnosť a hebkosť pokožky. Vitamín E chráni pred predčasným starnutím pokožky. Zabezpečuje minimálnu ochranu pred spálením.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien