logo template4

Parfum extreme Siarm 10 ml

Parfumy sú vyrobené z originálnych ingrediencií, len s menším množstvom alkoholu a viac čistých ingrediencií a inšpirované originál značkami. Parfumy v našej ponuke sú vyrobené v Miláne a sú veľmi silné, pre použitie ako parfum odporúčame riedenie s kozmetickou základnou vodou.

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 4001
Dostupnosť: skladom 3 ks
4.08 bez DPH
4.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Parfum extreme Siarm 10 ml

Imitácia značkového dámskeho parfému vhodná na kozmetické použitie. Si od Giorgio Armani je chypre ovocná vôňa pre ženy. Vrchná nota je Cassis; stredné tóny sú májová ruža a frézia; Základom sú vanilka, pačuli, ambroxan a drevité tóny.

Parfum je poctou modernej ženskosti, neodolateľnej kombinácii pôvabu, sily a nezávislého ducha. Stačí pár malých streknutí tejto nádhernej vône a okamžite sa začnete cítiť žiarivejšie a odvážnejšie. Vôňa, ktorá je zmyselná, intenzívna a zároveň jemná, pretrváva na pokožke a uchvacuje zmysly svojou arómou. Znovuobjavenie klasickej chyprovej vône (opojný parfum vyrobený zo santalového dreva), čuchový podpis je rytmický, elegantný a jedinečný. Okrem sviežich chyprových tónov sa akord tejto vône môže pochváliť aj nektárom cassis a ľahkým pižmovým drevom.

Dámsky parfum vhodný na kozmetické použitie.

Percento použitia:

telové výrobky: 1 - 2%

aróma: 20 - 40%

parfumovaná voda: 10 - 30%

toaletná voda: 5 - 20%

kolínska voda: 2 - 5%

INCI: parfum