€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Parfum extreme Siarm 10 ml

Parfumy sú vyrobené z originálnych ingrediencií, len s menším množstvom alkoholu a viac čistých ingrediencií a inšpirované originál značkami. Parfumy v našej ponuke sú vyrobené v Miláne a sú veľmi silné, pre použitie ako parfum odporúčame riedenie s kozmetickou základnou vodou.

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 4001
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 4.08
4.90 ks

Parfum extreme Siarm 10 ml

Imitácia značkového dámskeho parfému vhodná na kozmetické použitie. Si od Giorgio Armani je chypre ovocná vôňa pre ženy. Vrchná nota je Cassis; stredné tóny sú májová ruža a frézia; Základom sú vanilka, pačuli, ambroxan a drevité tóny.

Parfum je poctou modernej ženskosti, neodolateľnej kombinácii pôvabu, sily a nezávislého ducha. Stačí pár malých streknutí tejto nádhernej vône a okamžite sa začnete cítiť žiarivejšie a odvážnejšie. Vôňa, ktorá je zmyselná, intenzívna a zároveň jemná, pretrváva na pokožke a uchvacuje zmysly svojou arómou. Znovuobjavenie klasickej chyprovej vône (opojný parfum vyrobený zo santalového dreva), čuchový podpis je rytmický, elegantný a jedinečný. Okrem sviežich chyprových tónov sa akord tejto vône môže pochváliť aj nektárom cassis a ľahkým pižmovým drevom.

Dámsky parfum vhodný na kozmetické použitie.

Percento použitia:

telové výrobky: 1 - 2%

aróma: 20 - 40%

parfumovaná voda: 10 - 30%

toaletná voda: 5 - 20%

kolínska voda: 2 - 5%

INCI: parfum

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien