€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Parfum extreme London B 10 ml

Parfumy sú vyrobené z originálnych ingrediencií, len s menším množstvom alkoholu a viac čistých ingrediencií a inšpirované originál značkami. Parfumy v našej ponuke sú vyrobené v Miláne a sú veľmi silné, pre použitie ako parfum odporúčame riedenie s kozmetickou základnou vodou.

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 4014
Dostupnosť: vypredané
Cena bez DPH: 4.08
4.90 ks

Parfum extreme London B 10 ml

Imitácia značkového dámskeho parfému vhodná na kozmetické použitie. Frangance typ Burberry for Her. Kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy. Vrchné tóny sú jahody, maliny, černice, višne, čierne ríbezle, mandarínka a citrón; stredné tóny sú fialka a jazmín; Základom sú pižmo, vanilka, kašmír, dubový mach, drevité tóny, ambra a pačuli.

Parfum je navrhnutý tak, aby zachytil mladistvého ducha mesta Londýn, kreatívnej a eklektickej metropoly; duch, ktorý je živý, dobrodružný a odvážny. Je stvorená pre ženy, ktoré sa v srdci cítia ako Londýnčanky. Interpretácia kvetinovo-ovocnej témy s gurmánskymi podtónmi. Drvené bobuľové ovocie z vrchu sa spája so strednými tónmi fialky a jazmínu na báze dreva a ambry.

Dámsky parfum vhodný na kozmetické použitie.

Percento použitia:

telové výrobky: 1 - 2%

aróma: 20 - 40%

parfumovaná voda: 10 - 30%

toaletná voda: 5 - 20%

kolínska voda: 2 - 5%

INCI: parfum

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien