logo template4

Parfum extreme Gent M 10 ml

Parfumy sú vyrobené z originálnych ingrediencií, len s menším množstvom alkoholu a viac čistých ingrediencií a inšpirované originál značkami. Parfumy v našej ponuke sú vyrobené v Miláne a sú veľmi silné, pre použitie ako parfum odporúčame riedenie s kozmetickou základnou vodou.

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 4015
Dostupnosť: skladom 8 ks
4.08 bez DPH
4.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Parfum extreme Gent M 10 ml

Imitácia značkového pánskeho parfému vhodná na kozmetické použitie. Frangance typ K od Dolce Gabbana. Drevitá aromatická vôňa pre mužov. Toto je nová vôňa. Vrchné tóny tvoria bobule borievky, citrusy, krvavý pomaranč a sicílsky citrón; stredné tóny sú Pimento, Levanduľa, Clary Sage a Geranium; základné tóny sú vetiver, céder a pačuli.

Vôňa, ktorá zachytáva esenciu muža v jeho živle. Je kráľom jeho každodenného života. Ide si vlastnou cestou, nadovšetko si váži svoju rodinu a blízkych. Bez námahy očarujúci a nebojí sa ukázať svoju vitalitu, zostáva verný svojim koreňom, rešpektuje tradície a zároveň prijíma modernosť. Úvodné tóny kompozície zahŕňajú šumivý krvavý pomaranč, lisovaný sicílsky citrón a bobule borievky. Srdce odhaľuje esenciu pimenta kombinovanú so šalviou, pelargóniou a lavandínom, zatiaľ čo základ je drevitý a mužný spájajúci akordy cédrového dreva, vetiveru a pačuli.

Pánsky parfum vhodný na kozmetické použitie.

Percento použitia:

telové výrobky: 1 - 2%

aróma: 20 - 40%

parfumovaná voda: 10 - 30%

toaletná voda: 5 - 20%

kolínska voda: 2 - 5%

INCI: parfum