logo template4

Panenský kokosový olej - 150g

NÁŠ TIP
Cena 10.25
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU7401
Výrobca: zoya
: 24 mesiacov
ks

Panenský kokosový olej - 150g

Tento úžasný kokosový olej vonia úplne nádherne. 100% prírodný a lisovaný za studena, má čisto bielu farbu a vynikajúcu kokosovú arómu.
 
Ako zvlhčovač sa kokosový olej veľmi ľahko vstrebáva do pokožky a udržuje ju jemnú, ale nie mastnú. Viac ako kokosové „maslo“ pri normálnej izbovej teplote, je jemnejšie ako bambucké maslo a rýchlo sa na pokožke topí. Ak ste ho umiestnili na teplé miesto, roztopí sa na ľahký olej.

použitie:
Kokosový olej možno použiť ako vynikajúci zvlhčovač celého tela. Pomáha znižovať chronickú suchosť pokožky a pomáha pri odstraňovaní vonkajšej vrstvy odumretých buniek pokožky, vďaka čomu je pokožka hladšia. Malá molekulárna štruktúra kokosového oleja umožňuje ľahké vstrebávanie pokožkou a dodáva jej jemnú a hladkú štruktúru.
 
Organický kokosový olej sa úžasne používa ako kondicionér na vlasy, pretože zjemňuje vlasy a upravuje pokožku hlavy. Používanie kokosového oleja ako kondicionéra môže pomôcť v boji proti lupinám. Kokosový olej je známy svojou schopnosťou posilniť štruktúru poškodených, devitalizovaných vlasov a je účinným lubrikantom. Zjemňuje tiež vlasovú stopu pôsobením minerálov, ako je horčík, draslík, vápnik a železo. Najlepším spôsobom, ako kokosový olej naniesť, je jemne ho vmasírovať do pokožky hlavy a nechať pôsobiť až pol hodiny pred šampónovaním. Môžete nechať pôsobiť tak dlho, ako chcete, ale s ochladením sa tak bude ťažšie šampónovať!

Kontraindikácie:
Kvôli 100% obsahu tuhých mastných kyselín by sa kokosový olej nemal používať na mastnú pleť s veľkými pórmi alebo so sklonom k ​​akné, pretože môže ešte viac zväčšiť póry alebo ich upchať.

Zloženie (INCI):
Virgin Coconut Oil (Cocos nucifera).
 
Je úplne bez bieliacich prostriedkov a nebol deodorizovaný!
150g
* 150 g kokosového oleja sa rovná cca. 160ml
Virgin Coconut Oil - 150g, Zoya Goes Pretty ®,  150 gVirgin Coconut Oil - 150g, Zoya Goes Pretty ®,  150 gVirgin Coconut Oil - 150g, Zoya Goes Pretty ®,  150 g

 


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien