€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Posledných 10 rakytníkových sirupov ako darček pre vás!

Poznáte produkty od spoločnosti Faunus Plant ?

Objednajte si teraz produkty značky Faunus Plant za zvýhodnené ceny, za minimálne  30 Eur a získate ako darček Sirup z rakytníka 200 ml. 

Platí pre prvých 30 objednávok nad 30 Eur.

Nakupovať

 

Ónyxové mydelničky - viac druhov

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: SSD 04
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 18.83
22.59 ks

Ónyxové mydelničky - viac druhov

Onyx je veľmi krásny a zaujímavý kameň. Prirodzene sa vyskytuje v mnohých rôznych farbách od čiernej po zelenú a všetko medzi tým! Najzaujímavejšou charakteristikou tohto nádherného kameňa je to, že je priesvitný. Svetlo môže prechádzať cez ónyx, vytvára žiarivý efekt a skutočne zvýrazní zrno kameňa. Tieto misky na mydlo z ónyxu sú vysoko leštené. Miska na mydlo z ónyxu je dokonalým luxusným akcentom do každej kúpeľne.
Klasicky navrhnuté, luxusné misky na mydlo, ktoré udržia vaše mydlá celé, suché a svieže. Vyrobené zo 100% prírodných kameňov ónyx. Ručne brúsené a leštené. Nevyhnutná elegantná podložka na mydlo, ktorá pozdvihne váš zážitok z kúpania.
Prirodzene sa vyskytujúce trhliny a kremenné útvary v kameni robia každý kus úplne jedinečným. Ónyx – zakalený, polopriesvitný kameň, ktorý prináša rovnováhu mysle a tela, aby vám pomohol nájsť jasnosť a sústredenie.

Tieto vzácne a krásne kamenné misky na mydlo sú jedinečným doplnkom do kúpeľní. Vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú výnimočné veci s dušou. 
 
Ručne vyrobené v Indonézii s tou najväčšou starostlivosťou, jedinečné, jediné svojho druhu. 
 
Jedinečná kolekcia z ušľachtilých materiálov v klasických alebo nezvyčajných tvaroch. Kamenné misky na mydlo vyzerajú nezvyčajne, elegantne a sú prirodzene funkčné. Budú vám slúžiť roky.
 
UPOZORNENIE: Farby a tvary sa môžu líšiť, pretože každý kus je vyrobený z prírodného kameňa. 
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien