logo template4

Omladzujúci kozmetický balíček s ťavým mliekom

Omladzujúci kozmetický balíček s ťavým mliekom - 4 produkty

Omladzujúci kozmetický balíček obsahuje: Luxury denný pleťový krém s ťavým mliekom, Luxury nočný pleťový krém s ťavým mliekom, Sprchový gél s ťavým mliekom, Luxusný, ručne vyrobený balzam-mydlo s ťavým mliekom.

Omladzujúci denný krém

Jedinečná receptúra ​​s účasťou špeciálnych prírodných aktívnych zložiek - ťavieho mlieka, ružovej vody, arganového oleja, ružového oleja, kyseliny hyalurónovej a kolagénu - vyživuje, omladzuje a chráni pokožku tváre pred každodenným stresom a agresívnymi vplyvmi prostredia.

Ľahký krém proti starnutiu, ktorý poskytuje hydratáciu a každodenný komfort. Krém zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a navracia jej pružnosť a hustotu. Má silný antioxidačný účinok, ktorý spomaľuje starnutie buniek, reaktivuje syntézu kolagénu, vytvára lipidovú bariéru na vonkajšej vrstve epidermis.

Omladzujúci nočný krém

Jedinečná receptúra ​​za účasti špeciálnych prírodných aktívnych zložiek - ťavieho mlieka, ružovej vody, prírodného arganového oleja a olivového oleja, bambuckého masla, ružového oleja, kyseliny hyalurónovej a kolagénu.

Hydratačný komplex pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť a pružnosť, podporuje regeneráciu buniek a v kombinácii s denným krémom zabraňuje známkam starnutia.

Sprchový gél s ťavým mliekom

Rozžiarte svoju pokožku týmto jedinečným, úžasným, jemným telovým umývaním s jemnou arómou akácie. Účasť prírodných zložiek vyživuje a chráni pokožku tela pred každodenným stresom a agresívnymi vplyvmi prostredia. Prírodné ťavie mlieko s kokosovým olejom a extraktom z rozmarínu má vynikajúci hydratačný účinok a zároveň zjemňuje a tonizuje pokožku.

SPRCHOVÝ GÉL DESERT BLISS 24-HODINOVÁ HYDRATÁCIA sa veľmi rýchlo vstrebáva a dodáva pokožke hmatateľnú hladkosť a zamatovú hebkosť.

Ručne vyrábané balzamové mydlo s ťavým mliekom

Balzamové mydlo DESERT BLISS LUXURY poskytuje luxusné a zdravé čistenie tým, že jemne redukuje akné, suchosť a začervenanie a zanecháva vašu pokožku jemnú. Jemne premiešané zloýky s bulharskou ružovou vodou, kokosovým olejom, olivovým olejom a rozmarínovým extraktom. Táto kráska s jemnou vôňou bulharskej ruže má úžasné čistiace, prečisťujúce akcie proti akné.

Balzamové mydlo DESERT BLISS LUXURY pomocou špeciálnej receptúry ťavieho mlieka reguluje sekréciu pokožky, ktorá spôsobuje čierne bodky a akné. Aktívne čistí pokožku a obnovuje jej normálny metabolizmus. Pomáha predchádzať vzniku čiernych bodiek.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien