logo template4

Nechtíkový fosfolipidový krém na ruky 50ml

Cena 3.69
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: p ceta.10041
Výrobca: ceta
: 24 mesiacov
ks

Nechtíkový fosfolipidový krém na ruky 50ml

Typ produktu: Krém na ruky
Účinná látka: nechtík
Certifikácia: prírodná
Ako používať: vonkajšie použitie
Oblasť tela: ruky
Formát, balenie: tuba
Množstvo, objem, hmotnosť: 50 ml

Popis produktu

Krém na ruky Nechtík Phospholipid 50ml - Nechtík lekársky pochádza z oblasti Stredomoria, rastie spontánne alebo sa pestuje ako dekoratívne rastliny v záhradách, pri stenách domov, pri cestách, cestách alebo v parkoch a od stredoveku je rozšírený a uznávaný v celej Európe.

V minulosti sa mu hovorilo aj „dažďový kvet“, pretože keď sa neotvoril, bolo isté, že prídu dažde.

Na terapeutické účely sa používajú kvety, ktoré sa zbierajú, keď je slnečno, keď je rastlina otvorená a emituje prchavé oleje.

Zloženie
Aqua, Glycine Soja Oil, Glycerin, Stearic Acid, Petrolatum, Cera alba, Cetearyl Alcohol- Alcohols 30/70, Calendula Officinalis, Behenyl Alcohol (and) Glyceryl Stearate (and) Lecithin (and) Glycine Soja (Soybean) Sterols, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexyl-glycerin, Tocopheryl Acetate Sodium Benzoate, Perfum UE/ Fragrance US.

Akcia:

Špeciálne pripravené, prelínajúce modernú technológiu s liečivou esenciou tradičných rastlín, sme získali jedinečný krém, v ktorom sa kombinuje biokompatibilita fosfolipidov nevyhnutných pre zdravie pokožky s upokojujúcim, hojivým a regeneračným pôsobením nechtíka. Suchá pokožka rúk je opravená, stáva sa zamatovo hebká a hladká bez toho, aby bola mastná a okamžitá hydratácia pretrváva aj po umytí.

Spôsob použitia:
Nanáša sa v tenkej vrstve na pokožku, na požadované miesto, 1 - 3 krát denne a masíruje sa až do úplného vstrebania.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien