€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Mikronizovaný zelený čaj

vyberte veľkosť:
10 g 1.900
30 g 4.590
50 g 6.900
100 g 11.900
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: e 1147
Dostupnosť: na sklade
5.75 bez DPH
6.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Mikronizovaný zelený čaj

Ideálny spojenec starostlivosti proti starnutiu. Pre vysoký obsah kofeínu sa tiež široko používa v starostlivosti o chudnutie. Okrem toho je jeho sťahujúci a zjemňujúci účinok veľmi obľúbený pri starostlivosti o tvár (pleťové vody, krémy atď.), Najmä pri citlivej zmiešanej pokožke. Výnimočná aktívna látka! Zelený čaj, známy svojim obsahom antioxidantov , obsahuje veľmi vysokú koncentráciu mnohých polyfenolov vrátane EGCG (Epigallocathechin gallate), skutočných ničiteľov voľných radikálov , oveľa účinnejších ako jednoduchý antioxidant. Prítomnosť trieslovín posilňuje túto činnosť, čo vám umožní zahrnúť ju do vašich ochranných prostriedkov starostlivosti a chrániť tak pokožku pred vonkajšími agresiami (stresom ...) a známkami predčasného starnutia. Jeho vysoký obsah kofeínu, alkaloidu s lipolytickými vlastnosťami, z neho robí výnimočnú prísadu pre vaše chudnutie a ošetrenie proti celulitíde .

 • Bohatý na silné antioxidanty : účinne bojuje proti prejavom starnutia
 • Sťahujúca, tonizujúca pokožku  vďaka svojej bohatosti na triesloviny
 • Upokojujúce : je známe, že upokojuje zápal vďaka pôsobeniu voľných radikálov a schopnosti inhibovať niektoré enzýmy, ako sú metaloproteinázy a kolagenázy.
 • Zoštíhlenie vďaka prítomnosti kofeínu

INDIKÁCIE

 • Prevencia starnutia pokožky
 • Suchá, normálna a zmiešaná pokožka
 • Unavená, matná a namáhaná pokožka (znečistenie, UV žiarenie, stres atď.)
 • Citlivá, podráždená pokožka
 • Zrelá pokožka
 • Tmavé kruhy, unavené oči

POUŽÍVA SA

Ako prísadu do svojich prípravkov použite:

 • Krémy a séra proti starnutiu
 • Adstringentné ošetrenie pre zmiešanú pleť
 • Zoštíhľujúce gély a krémy
 • Starostlivosť o slnko a starostlivosť po slnku: balzamy, krémy, mlieka ...
 • Starostlivosť, korektor a obklady na unavené oči
 • Adstringentné, vlasové tonikum 

INDIKÁCIE

 • Unavené vlasy, vypadávanie vlasov
 • Zmiešané vlasy majú tendenciu sa rýchlo mastiť
 • Citlivá pokožka hlavy
 • Mäkké, lámavé nechty

POUŽÍVA SA

Ako prísadu do svojich prípravkov použite:

 • Starostlivosť o vlasy: šampóny, pleťové vody, masky ...
 • Posilňujúca starostlivosť o nechty

Mikronizovaný zelený čaj sa vyrába sušením listov zeleného čaju pomocou metódy, ktorá znižuje proces oxidácie aktívnych zložiek (vrátane flavonoidov a polyfenolov). Mikronizovaný zelený čaj je vynikajúcim antioxidantom, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi, ktoré spôsobujú predčasné starnutie pokožky. Pôsobí spevňujúco, proti vráskam a pružne. Účinné v boji proti nekonečnostiam a akné. Reguluje vylučovanie kožného mazu a má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.

Mikronizovaný zelený čaj zlepšuje krvný obeh, posilňuje steny ciev, obnovuje dokonalú hydratáciu pokožky. Používa sa pri ošetrení tela, má spevňujúci, anticelulitídny a zoštíhľujúci účinok. Mikronizovaný zelený čaj sa odporúča na starostlivosť o všetky typy pleti, vrátane aknóznej, zrelej, kuperóznej a celulitídou postihnutej.

Mikronizovaný zelený čaj je obľúbenou ingredienciou v anticelulitídnej kozmetike, ako aj domácich domácich maskách, guľkách do kúpeľa alebo glycerínových mydlách.

Dávkovanie
1 - 100%

Mikronizovaný zelený čaj - ako ho používať?
Pleťová maska ​​alebo telový zábal - Spojte zelený čaj s vašim obľúbeným ílom a hydrolátom, pridajte svoje obľúbené účinné látky a vytvorte si pleťovú masku alebo DIY telový zábal.

Zložka DIY kozmetiky - Pridajte mikronizovaný zelený čaj do prírodných mydiel alebo do DIY guľôčok do kúpeľa. Vyskúšajte to ako farbivo v kozmetike pre domácich majstrov, napríklad na peelingy alebo kúpeľové soli.

Mikronizovaný zelený čaj - vlastnosti?
Mikronizovaný zelený čaj má antioxidačný účinok
Je to účinný antioxidant. Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov a chráni bunky pokožky pred rozpadom. Vďaka tomu pomáha zelený čaj udržiavať pokožku mladú a žiarivú.

Mikronizovaný zelený čaj zabraňuje starnutiu pokožky
Vďaka vysokému obsahu polyfenolov má zelený čaj anti-aging efekt. Posilňuje štruktúru pokožky, stimuluje produkciu kolagénu, redukuje vrásky.

Mikronizovaný zelený čaj má anticelulitídny účinok
Pôsobí lipolyticky. Zvyšuje oxidáciu tukov. Polyfenoly a teofylín obsiahnuté v zelenom čaji majú antioxidačnú a odvodňovaciu funkciu. Vďaka tomu stimulujú regeneráciu buniek a podporujú produkciu elastínu a kolagénu, čím prispievajú k zvýšeniu elasticity pokožky, vyhladzujú celulitídu a strie.

Mikronizovaný zelený čaj posilňuje cievy
Vďaka vysokému obsahu flavonoidov môže zelený čaj posilňovať cievy a zlepšovať prietok krvi.

Mikronizovaný zelený čaj je protizápalový
Pre svoje protizápalové a čistiace vlastnosti sa používa v kozmetike pre mastnú a aknóznu pleť. Upokojuje zápaly, zmierňuje škvrny a reguluje vylučovanie mazu.

- Uchovávajte mimo dosahu detí
Nepožívajte
- Dôrazne sa odporúčajú rukavice, okuliare, prášková maska ​​a šaty
- Práškový výrobok, nepoužívajte v blízkosti zdrojov vetrania
- Kofeín môže spôsobiť alergické reakcie; 48 hodín pred použitím urobte aplikačný test v záhybe lakťa, aby ste overili neprítomnosť reakcie. Nepoužívať v prípade známej alergie na kofeín.
- Pri použití na vlasy môžu triesloviny obsiahnuté v zelenom čaji mierne zafarbiť svetlé alebo sfarbené vlasy, najmä v prípade, že ich pri vysokých dávkach necháte pôsobiť (maska ​​na vlasy).

Prášok citlivý na vlhkosť a teplo. Uchovávajte v chladničke a nádobu tesne po každom použití pevne uzavrite.