logo template4

Micelarna voda - 400ml - detox

Výrobca: Ingrid - Vollaré - SkinUp
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: jgs 19-vp218
Dostupnosť: skladom 1 ks
6.49 bez DPH
7.79 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Micelarna voda - 400ml - detox

Čistiaca micelárna voda s červenými riasami a koenzýmom Q10 určená pre všetky typy pleti. Micely obsiahnuté v tekutine dokonale odstraňujú nečistoty a umývajú make-up z tváre, očí a pier. Obsah glycerínu zabraňuje transepidermálnej strate vody. D-panthenol účinne upokojuje akékoľvek podráždenie. Pleť zostane čistá a svieža.

Denné čistenie: Na každodenné umývanie tváre používajte detoxikačnú micelárnu vodu Vollare Cosmetics.

Obsahuje červené riasy, ktoré pomáhajú spevniť pokožku a zároveň jemne očistia vašu tvár od nečistôt a zároveň pleť zmatňujú.

Obsahuje micely, ktoré účinne odstraňujú všetky zložky make-upu. Obsahuje tiež koenzým Q10, antioxidant, ktorý pomáha bojovať proti voľným radikálom a známkam starnutia.

Glycerín je jednou z hlavných zložiek tohto bezolejového odstraňovača nielen očného make-upu, ktorý priťahuje vlhkosť z okolitého prostredia k pokožke a udržuje ju hydratovanú niekoľko hodín po použití.

JEDNODUCHO ODSTRAŇUJE MAKEUP: čistiaca micelárna voda pre citlivú pleť, ktorá odstraňuje make-up bez potreby drhnúť alebo dráždiť pleť. Je silná, ale dostatočne jemná na použitie na všetky typy pleti.

Detoxikačná micelárna voda je účinný odličovač očného make-upu, hypoalergénna a dostatočne jemná na každodenné použitie na citlivú pokožku pod očami. Obsahuje D-panthenol na upokojenie existujúcich podráždení pokožky.