logo template4

Kyselina hyalurónová na zväčšenie pier 5 g

Výrobca: ellemental
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: M-1456
Dostupnosť: na sklade
20.75 bez DPH
24.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kyselina hyalurónová na zväčšenie pier 5 g 

Je to olejom dispergovaný hyaluronát sodný špeciálne navrhnutý pre výrobky na báze olejnatých prísad, ako sú balzamy, rúže, séra, farebná kozmetika. Vynikajúci objem na pery, ošetrenie, zvlhčenie, transdermálna absorpcia.

Umožňuje aplikovať vo vode rozpustú kyselinu hyalurónovú vo výrobkoch, ktoré sú založené hlavne na olejových prísadách, a poskytuje vynikajúcu zvlhčovaciu účinnosť, účinnosť pri napučiavaní pier a pri regenerácií.

Získané z malej molekuly hyaluronátu sodného a botanických olejov jedinečnou technológiou mikrosfér, sú malé molekuly rovnomerne dispergované v olejovej fáze. Pri aplikácii na pokožku môže táto aktívna zložka ľahko uvoľňovať vnútornú molekulu kyseliny hyalurónovej, ktorá môže rýchlo preniknúť do pokožky a vyživuje pokožku zvnútra.

Hyaluron LIPO môže významne zvýšiť hydratáciu pokožky a neustále udržiavať hydratáciu pokožky, pretože vonkajšia vrstva je lipofilná, môže na pokožke vytvárať film, ktorý zabraňuje odparovaniu vody, a vnútorná malá molekula môže preniknúť do pokožky a okamžite ju hydratovať.

Hyaluron LIPO môže zvýšiť objem pier, pričom viaže viac vody vo vnútri pery, a poskytuje dobrý účinok na pery. Okrem toho má výrazný opravný účinok na pery. Po dlhodobej aplikácii môže zlepšiť stav suchých alebo popraskaných pier.

Vzhľad: slonovinová biela až svetlo žltá masť
Teplota topenia: ~ 70 ° C
Obsah hyaluronátu sodného: 27-33%

INCI: Sodium Hyaluronate, Ricinus Communis Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil

aplikácia:
Kozmetické výrobky, mastné séra, denné a nočné krémy, balzamy na pery, rúže, krémy BB, konvektory, opaľovacie prípravky.

Použitie: pridať do zahriatej olejovej fázy formulácie, odporúčané dávkovanie: 0,1% -2%.
Rozpustnosť: nerozpustný vo vode, dispergovateľný v olejoch.

Upozornenia: Neaplikujte priamo na pokožku, nepožívajte..

Skladovanie: na chladnom a suchom mieste, chránené pred priamym svetlom.