€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Krém proti starnutiu: koenzým q10, kyselina hyalurónová, kolagén

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: bal 512
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 12.42
14.90 ks

Krém proti starnutiu: koenzým q10, kyselina hyalurónová, kolagén

Ponúkame sadu na individuálnu prípravu krému. Sada obsahuje prvky pre ľahkú a rýchlu prípravu kozmetiky.

Krém odporúčaný na starostlivosť o každý typ pokožky, ktorý ju chráni pred účinkami starnutia a bojuje proti prvým príznakom. Použitie komplexu s koenzýmom Q10 spomaľuje starnutie fibroblastov, udržuje správnu hladinu vlhkosti epidermis prostredníctvom inhibície odbúravania kyseliny hyalurónovej a chráni pred účinkami UVA žiarenia zodpovedného za rozklad kolagénu. Kyselina hyalurónová tým, že viaže vodu v pokožke, zabraňuje tvorbe vrások a dodáva jej pružnosť.

Komplex je dokonale vyváženým pomerom koenzýmu Q10 a vitamínu E (dl-alfa-tokoferyl) rozpustného v skvaláne. Koenzým Q10 je jedným z najdôležitejších antioxidantov, ktoré zabraňujú tvorbe voľných radikálov a zvyšujú regeneráciu vitamínu E. Je to prírodná zlúčenina, ktorá sa vyskytuje takmer vo všetkých organizmoch a hrá rozhodujúcu úlohu pri správnom fungovaní tela.

Skvalán posilňuje lipidové bariéry hlboko vo vnútri rohovej vrstvy epidermy, uľahčuje penetráciu ďalších aktívnych látok cez pokožku, zjemňuje pokožku a zvyšuje jej pružnosť, má tiež antibakteriálne vlastnosti. Obmedzuje stratu vody z epidermy. Skvalán dodáva pokožke vzácne zložky a výživné látky, okrem toho predlžuje účinky vitamínu A, E a koenzýmu Q10.

Atecoron je zmes spracovaného kolagénu (atelokolagénu) a kyselín hyalurónových s rôznou molekulovou hmotnosťou. Atellokolagén je vláknitý proteín, ktorý tvorí asi 1/3 celkového proteínu u cicavcov. Je to polypeptid pozostávajúci z troch peptidových reťazcov, ktoré sú bohaté na prolín a hydroxyprolínové aminokyseliny. Kombinácia kyselín hyalurónových s rôznymi molekulovými hmotnosťami poskytuje hydratáciu všetkým vrstvám pokožky. Komplex aktívnych látok starostlivosti o pleť Atecoron výrazne optimalizuje hydratáciu pokožky s trvalým účinkom a viditeľne redukuje hĺbku vrások. Dôvodom tohto pozitívneho účinku je regulácia priemerného počtu kolagénových alebo elastínových vlákien, ktorá vedie k znateľne zlepšenej vnútornej štruktúre pokožky.

V arganovom oleji chýbajú konzervačné látky a je bohatý na mastné kyseliny (omega-6 a -9) a tiež vitamín E, ktorý je zodpovedný za silné antioxidačné vlastnosti oleja.

Zmes týchto zložiek umožňuje dokonalú ochranu pokožky pred vonkajšími faktormi a bojuje proti účinkom starnutia.

Zložky súpravy na prípravu 50 g krému:

Krémový základ - 40g

Komplex s koenzýmom Q10, skvalanom, vitamínom E - 3 g

Atecoron - 5 g

Arganový olej - 2 g

Jednorazová pipeta

Štítok

Špachtľa

Elegantný plastový kelímok na krém

Odmerka

Množstvo všetkých ingrediencií v sade je presne odmerané.

Príprava krému:

Kontrola úplnosti prijatej súpravy.

Príprava pracoviska pri dodržaní základných hygienických pravidiel.

Pridajte správne množstvo pripojeného oleja do nádoby s kozmetickým základom, potom všetko miešajte, až kým sa všetky ingrediencie nezmiešajú a hmota sa nestane homogénnou.

Do získaného krému pridáme zvyšné ingrediencie atecoron a komplex koenzýmu Q10. Prísady by mali byť nalievané veľmi presne takmer do poslednej kvapky pri vyprázdňovaní nádob.

Nakoniec všetko veľmi presne premiešajte. Krém je pripravený na použitie.


Krém je možné skladovať pri izbovej teplote do 25 ° C. Odporúča sa skladovať v chladničke.

Dátum skončenia platnosti - 3 - 6 mesiace.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien