logo template4

KRÉM NA TVÁR S ORGANICKÝM ARGANOVÝM OLEJOM

Cena 24.90
Dostupnosť: na objednávku
Kód produktu: a 1040
Výrobca: aroma
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

KRÉM NA TVÁR S ORGANICKÝM ARGANOVÝM OLEJOM

Zachovajte mladosť svojej pokožky tým, že si vyrobíte vlastný krém na tvár s organickým arganovým olejom, ktorý bude regenerovať a bojovať proti starnutiu. Tento krém je obohatený o výťažok z hnedých morských rias s vyhladzovacím účinkom a hydratačnou a zvlhčujúcou kyselinou hyalurónovou. Poskytuje pleti sviežu a prirodzenú krásu. Tento box obsahuje všetko, čo potrebujete pre svoje organické ošetrenie tváre. Naučte sa, ako si ľahko vyrobiť domácu kozmetiku pomocou krabičiek s receptami Aroma.

Táto krabička obsahuje všetko, čo potrebujete na prípravu svojho mladistvého krému s organickým arganovým olejom .

Zachráňte mladosť svojej pokožky pomocou tohto krému s výživným, regeneračným a ochranným organickým arganovým olejom . Tento krém je
obohatený o extrakt z hnedých morských rias Kombu s vyhladzujúcim účinkom a hydratačnou a zvlhčujúcou kyselinou hyalurónovou . Tento krém zjemňuje účinky času a pokrýva pokožku jemnou vôňou ružových lístkov .

4 INGREDIENCIE 

Organický neutrálny krém pre mládež 100 ml   Organický arganový rastlinný olej 10 ml

Organický neutrálny krém 100 ml

Tento  neutrálny organický krém obohatený o  šípkový rastlinný olej a kyselinu hyalurónovú , účinné látky známe svojimi  zvlhčovacími * a anti-aging účinkami , je možné použiť čistú alebo osobnú vôňu alebo iné účinné látky podľa vášho výberu na tvár alebo telo. Bez chemických konzervantov a 100% prírodného pôvodu dokonale rešpektuje všetky typy pleti.
* Hydratácia horných vrstiev epidermis.

  Tento olej z Maroka , bohatý na vitamín E a nezmydliteľné zložky, je známy pre svoje výživné, regeneračné a reštrukturalizačné vlastnosti. Vďaka obsahu antioxidantov je ideálnou účinnou látkou na boj proti známkam starnutia pokožky a jeho mastné kyseliny obnovujú vláčnosť a hebkosť suchej a podvyživenej pokožky.
         
Active Algo'boost  10 ml   Kozmetická vôňa Rose Petals 2 ml

Extrakt z hnedých rias Kombu, Algo'boost Jeunesse je globálna účinná látka proti starnutiu, ktorá stimuluje produkciu fibroblastov a podporuje syntézu kolagénu. Má preukázanou účinnosťou na vznik vrások a pevnosť pokožky. Je preto ideálnou účinnou látkou na prípravu starostlivosti o zrelú, vráskavú alebo ochabnutú pokožku.

 

Kozmetická vôňa Rose Petals 2 ml

Veľmi jemná , nadčasová a ženská kvetinová vôňa , pridáva noty ruže na tvárové a telové krémy. Jeho bohaté, zdatné a upokojujúce tóny okamžite evokujú krásu a majestátnosť kvetu.

DOPLNKY A MATERIÁL

 Mini-metla z nehrdzavejúcej ocele
 Pipeta s objemom 10 ml
 Pekný štítok na identifikáciu vášho výtvoru

 Pekná receptová karta


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien